sranje

sranje

offline
  • Pridružio: 26 Dec 2008
  • Poruke: 440

dasdasdasddadsdsd



Svašta lepo samo ako maštu uključiš na najjače sve će biti ok.... Neka večera? Sveće, romantična muzika i tako to.... Od poklona tu je mnogo toga što možeš da joj daš... Album sa vašim zajedničkim fotkama, sigurna sam da ih imate a ako umeš da radiš na kompu možeš da napraviš prezentaciju slide show vaših slika u pozadini vaša pesma i to da joj pustiš kad bude došla... Eto... Toliko za sada... Wink

adasdaasdadaads

Prsten nikako nije neobavezan... Ako si za djindjuve opciju, pre probaj sa nausnicama, nekim lepim cvecetom (skrivene medj aranzmanom...), vecera... Sa srecom! Smile

dasdaadadasd

To je ok,ali za momenat taj prsten moze pogresno da protumaci,pa da se razocara i da ti propadne vereca Smile

Juice_93fu ::Pa uzimajuci u obzir da smo godinu dana zajedno i da smo prilicno bliski, ona bi pala sa nogu kad bi videla neki lep srebrni prsten, ne znam, moje misljenje je da je srebro kao srebro neobavezno i opusteno Smile

To je lepo.
Zasto bi uopste morao da se bavis analizom i tumacenjem ?!
Pokloni joj ono za sta znas da ce je ciniti srecnom a sto se tebi svidja.

Ako zelis da joj poklonis prsten i bliski ste - ucini to.
Ne mora sve uvek da se tumaci i secira ... Wink Svako pamti svoj prvi srebrni prsten sta god posle da se desi... Very Happy

Spyderka ::To je ok,ali za momenat taj prsten moze pogresno da protumaci,pa da se razocara i da ti propadne vereca Smile
Koja se jos razocarala kad je dobila srebrni prsten od decka koga voli ? Bebee Dol

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1184 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 4 sakrivenih i 1125 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, Bbbggg1979, Bgd123, boromir, Bubimir, celt, Chainsaw, d.arsenal321, Deki Duga Devetka, deks, doktor097, gasa97, HogarStrashni, Ir, jalos, Kakarotsvc, Komentator, ladro, lcc, Lošmi, MadMike, Marko Marković, mat, milenko crazy north, N.e.m.a.nj.a., nebkv, nelezele, nenad81, Nikoletina Bursac, novator, operniki, panzerwaffe, pavle_pzs, Pero, Petarvu, Posmatrac77OKB, proka89, Prometeus, raptorsi, raster12, Roksi, Sharpshooter, skok, Solunac na steroidima, Srky Boy, Szigetwar, tiho76, Troja, troki1971, Valter071, VekiJ, vlado_pg, zgoljo, Zorge, 800077