• Sloboda ili ništa.
  • Pridružio: 05 Jan 2014
  • Poruke: 2076

Počelo je Evropsko prvenstvo u fudbalu za Orliće.
Prvu utakmicu reprezentacija Srbije odigrala je sa Ukrajinom. Rezultat je bio 1:1.

Upravo je završila utakmica sa Njemačkom. Rezultat 2:2. Za one koji nisu gledali utakmicu rezultat dobar.
Za nas koji smo gledali, kriminalno suđenje. Evo dok pišem ovo, još jedna kriminalna odluka. Crveni karton za našeg igrača koji je išao na loptu i to na centar. Ono što je još smiješnije pokupio je čistu loptu. Radi ovakvih stvari, nekad mi dođe da prekinem sa fudbalom !

• _Sale  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 30 Jul 2010
  • Poruke: 13390
  • Gde živiš: Z-moon

Moramo dobiti Bugarsku za drugo mesto u grupi.

Sad jednu hladne glave da napišem Smile

Srbija je u ovom meču zaslužila 3 boda, kao i protiv Ukrajine. Imali smo više od 5 šansi da povedemo sa 3:1 i uđemo u mirnu završnicu. U glavnom.. imamo sjajnu budućnost to je sigurno.
Kao što je _Sale rekao potrebna nam je pobjeda nad Bugarima i mislim da uz ovakvu srčanost, borbu, talenat i upornost ona ne bi trebala da dolazi u pitanje.

Napisano: 23 Jul 2014 21:36

Ukrajina dobila Bugarsku, da bi prošli dalje mi moramo dobiti Bugarsku sa dva razlike.

Dopuna: 23 Jul 2014 21:42

Naravno u slučaju da Ukrajina izgubi, dovoljna bi bila i obična pobjeda.

Naravno, zaboravio sam da dodam da sa dva gola razlike sigurno idemo dalje - bez obzira na ishod meča Nemačka-Ukrajina.

• Gde živiš: Majur (Colosseum)

Sve se poklopilo. Nemci dobili Ukrajince 2:0, a mi Bugare 1:0 i to golom u 90-om minutu Smile

U ponedeljak, 28. jula igramo polufinale protiv Portugala, koji je u grupi imao sve tri pobede.

Mogli bi malo A reprezentativci da gledaju kako se bori i gine za svoju zemlju do zanjeg minuta !
Bravo ! Obezbjeđeno svetsko prvenstvo !

Ukupno su 766 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 2 sakrivenih i 744 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: Andrija357, Apok, babaroga, Bane san, Brana01, elenemste, gasha, Georgius, janbo, milutin134, nenad81, nuke92, operniki, Oscar2, Panter, Posmatrac77OKB, raptorsi, Rogonos, ser.hill, vasa.93