• Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Neopravdano smo zapostavili temu o našoj mladoj reprezentaciji. Bebee Dol

Srbija je na korak od plasmana na Evropsko prvenstvo za mlade, koje će se 2009. godine održati u Švedskoj. U prvom meču baraža "orlići" su pobedili Dansku u Alborgu, golom Filipa Đorđevića u 84. minutu, i sa velikim kapitalom će dočekati revanš na stadionu Partizana u sredu. Dalje...

Izvor: Mondo

• Pridružio: 06 Okt 2005
  • Poruke: 390
  • Gde živiš: New Woodgood

Naše nade se plasirale na Evropsko prvenstvo za mlade u Švedskoj.

Sve čestitke ( samo tako da nastave Smile ) !

• Gde živiš: Stara Pazova

Svaka im čast, nisam mogao da odgledam tekmu do kraja, ali vidi se da igraju jako zrelo, za svaku pohvalu.

• Pridružio: 12 Apr 2008
  • Poruke: 452

Svaka cast. Prelepo 2 pobede u jednom danu. I jedan plasman. Idemo stvarno lepim putem.

Svaka cast ovim momcima oni ce biti stub A selekcije.

Prijateljski na "Karađorđu"

Bez pobednika na "Karađorđu". Fudbaleri mlade reprezentacije Srbije odigrali su u Novom Sadu nerešeno sa vršnjacima iz Ukrajine - 2:2 .
U dosta otvorenoj utakmici, koja je obilovala sa dosta prilika i udaraca na oba gola, na kraju nije bilo pobednika u prijateljskom susretu. Ipak, selektor "orlića" Aleksandar Janković može da bude zadovoljan prikazanim pošto je za ovaj meč bio lišen usluga četvorice-petorice standardnih igrača.

"Orlići" su na samom početku meča, tačnije u sedmom minutu, mogli do vođstva, ali je sjajan lob udarac Šćepovića zaustavila stativa. Srbija je povela u 51. minutu preko Stefana Šćepovića, koga je na petercu pronašao Đuričić. Ipak, prednost nije trajala dugo pošto je samo pet minuta kasnije Kartušov efektnim pogotkom poravnao rezultat. Čovek odluke na meču umalo ponovo nije bio ofanzivni vezista Crvene zvezde Darko Lazović. U 72. minutu, posle dodavanja Mitoševića, Lazović je iz prve, hladnokrvno, matirao golmana Ukrajine, poslavši loptu u donji levi ugao. Fudbaler Crvene zvezde je tako upisao i treći pogodak u svega nekoliko dana razmaka za nacionalni tim. Ipak, Ukrajinci su desetak minuta pre kraja susreta izjednačili. Posle centaršuta sa leve strane, loptu je glavom u gol Aleksića sa nekoliko metara malo iskosa ubacio Pavlov.

U finišu meča zbog drugog žutog kartona isključen je Nikola Krčmarević. U petak, mlada fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Bugarsku sa 4:1 u prijateljskoj utakmici u Inđiji.

Srbija - Ukrajina 2:2
(Šćepović 51, Lazović 72 - Kartušov 56, Pavlov 79.)

Izvor:

Dakle, pre ovog remija, nasi mladi su igrali protiv Bugarske u petak prosli.

Rezultat tog meca je bio:

Srbija - Bugarska 4:1
(Lazović 4, 25, Šćepović 31, Marković 75. - Cvetanov 11.)

Takodje pogledati ovde:

Sve su ovo samo prijateljske utakmice, ali bitno je da su se razigrali.

• Gde živiš: Kuca pored puta

Veceras mladi protiv Danske sta mislite? Ja se nadam bar neresenom rezultatu Very Happy

• Michael

Pocinje u 18h koliko ja znam. Smile

Bice prenos jel?

• Student

Evo ja cekam valjda ce biti na RTS. Very Happy

Ukupno su 982 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 12 sakrivenih i 932 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Korisnici trenutno na forumu: aleksmajstor, Andrija357, bojank, bufanje, darkangel, Dimitrise93, Georgius, ivan979, Kubovac, mackenzie, Magistar78, menges, mercedesamg, mihajlo.hrin, milanovic, milenko crazy north, milutin134, moldway, nemkea71, nextyamb, nuke92, opt1, pacika, royst33, shadower78, Sirius, SlaKoj, slonic_tonic, solic, sombrero, srbijaiznadsvega, Srki94, tmanda323, Valter071, vladaa012, YU-UKI, Yugol33, Čivi