.NET C# developera

offline
  • Pridružio: 26 Jun 2008
  • Poruke: 2

ComData je Software Solution Provider, osnovana 1992 godine u Novom Sadu.

Preko naše kancelarije u Nemačkoj , u zadnjih dve godine , radimo sa Nemačko-Austrijskim ICT kompanijama, pa iz razloga proširenja poslova i novih projekata za naše inostrane klijente, tražimo više Senior i interMedium C# developera za stalni radni odnos na lokaciji Novi Sad.

Tražimo više
Opis posla:
Najveći deo svoga vremena provešćete radeći na veoma zahtevnim projektima, koristeći najnovije tehnologije i alate a kao deo veoma iskunog tima.

Rad će te obavljati iz naših kancelarija u Novom Sadu, sa povremenim posetama našim poslovnim partnerima iz Nemačke i Austrije.

Obavezni uslovi su:
1. Minimalno 5 godina ukupnog rada u razvoju C# aplikacija i najmanje 3 zadnje godine u kontinuitetu,
za Senior developere
2. Minimalno 3 godina ukupnog rada u razvoju C# aplikacija i najmanje 2 zadnje godine u kontinuitetu,
za interMedium developere
3. Rad sa .NET 4.0 ili novijim verzijama
4. Odlično znanje objektno orijentisanog programiranja
5. Znanje Engleskog jezika

Prednost dajemo kandidatima sa sledećim ekspertizama:
1. Poznavanje WPF-a
2. Poznavanje MVVM,HTML, XML, Web servisa
3. Iskustvo u radu sa tzv. „kontejnerima“
4. Poznavanje različitih framework-ova
5. Iskustvo u korišćenju Scrum-a

Način i procedura odabira kandidata je sledeća:
1. Analiza prispelih CV-ova. Rok prijema 15.03.2015. godine
2. Poziv na razgovor samo za kandidate koji ispunjavalju Obavezne uslove ovog konkursa
3. Kandidati koji pokažu zainteresovanost za dalje testiranje, kao i tražene ekspertize, biće pozvani da
urade i prezentuju Probni test projekat
4. Sa kandidatima koji pokažu najbolje znanje u procesu testiranja, kao i želju da budu deo našeg tima
razgovaraće se o finansijskim uslovima njihovog angažovanja.

U koliko ste zainteresovani i želite da da budete deo našeg razvojnog tima, molimo Vas da Vaš CV pošaljete, najkasnije do 15.03.2015. godine na mail: dragan@comdata.rs
uz Subject : Senior C# developer ( za Senior developere) ili Medium C# developer ( za interMedium developere)

Svim kandidatima koji pošalju svoj CV unapred se zahvaljujemo!

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 821 korisnika na forumu :: 28 registrovanih, 9 sakrivenih i 784 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, Aleksandar Tomić, bojankrstc, Boris BM, Brana01, cenejac111, Dimitrije Paunovic, doktor1964, Dorcolac, gasha, Ivan001, kikisp, Kubovac, Marko Marković, Mcdado, Mi lao shu, milenko crazy north, milos.cbr, pera bager, Petarvu, sasa87, stegonosa, Toper, tubular, Tvrtko I, vathra, vukovi, Zoca