Blog korisnika divna_88
| Masters Degree | |
|---|---|
| 07 Maj 2008 20:40 | Idi na vrh |
| Pitanje za one koji su zavrsili fakultet i namjeravaju da idu dalje sa studiranjem:
Da imate izbora dali biste radije isli na Masters/MBA u Americi ili u Beogradu? Zasto da ili zasto ne? |
|
| Favorite | |
|---|---|
| 13 Apr 2008 20:25 | Idi na vrh |
| ...."Varte se, strah nas nikad nije okovo
Ako dodete opet stojimo ponosno Ako bude trebalo reci cu ponovo Krst je na grudima A Srbija je Kosovo" .... |
|
| Zenidba | |
|---|---|
| 10 Apr 2008 16:41 | Idi na vrh |
| Pitanje za sve muskarce na forumu:
kakvom devojkom bi se ozenili, kada (sa koliko godina), i kako bi ste znali da je ona vasa izabrana? Ako ste vec ozenjeni molim vas ispricajte vasu pricu. Kako ste znali da neke devojke nisu za vas iako ste ih mozda volili? Kako ste znali za vasu zenu da je ona ta koju zelite? Hvala. |
|







