Blog korisnika Morskisrle
| Kilo Mega Giga..bit | |
|---|---|
| 15 Feb 2008 10:24 | Idi na vrh |
| Naiđoh na vest mog provajdera koji je u novosagradjenom naselju par kilometara od mene postavio optičke kablove i nude za 60e mesečno televiziju, telefon i..pazite...48mbit/5mbit internet!
Pa mislim....kakav je to bezobrazluk! Pazi...jedan DVD skinuti za ~ 13 minuta....bem ti...ili ti običan dvdrip za ~2 minute... Nego ima li još ljudi koji se muče sa onim 28k modemima? |
|
| YU Grupa | |
|---|---|
| 23 Jan 2008 11:04 | Idi na vrh |
| За почетак...Црни Лептир
Лепо нема шта... |
|
| Ima li koga iz Njegosa | |
|---|---|
| 20 Jun 2007 19:42 | Idi na vrh |
| Jel ima ljudi ovde koji su isli/ili jos idu u OS Petar Petrovic Njegos u Beogradu?
To je moja bivsa skola pa me zanima da li su neki clanovi isto isli u tu skolu, ili su mozda bili moji razredni drugari... |
|
| Preplatnici pazite se... | |
|---|---|
| 17 Maj 2007 22:12 | Idi na vrh |
| Као веома искусан разносач новина у Холандији (вишегодишњи) могу да вам кажем да ми их је доста и да бих неке прплатнике волео да изударам онако мало дебљим примерцима, посебно Суботњим које теже по киле захваљујуђи лепим и тврдим магазином....
Претплатници разноразних новина, посебно оних јутрањих, би требало да се пазе јер ваши разносачи су темпиране бомбе. Они само чекају прави моменат и праве климатолошке услове како би своју дубоко урезану мржњу према киши, ветру и хладном времену и којекавим тужибабама, испразнили на вама... Значи, када је Субота и када ваш разносач касни, ви поклопите уши и немојте ни да помислите када вам ВАША новина, онако два прста дебела, по киле тешка књига са тврдим корицама, некако тешко и полупоцепано пролази кроз ваше цењено сандуче дебљине 2 центиметара. А када онако веома хладна киша пљушти ујутру у пола 5, са ветровима од око скормих 70-100 км на сат (сећате ли се олуја на северу Европе халооо...), немојте ни да помислите да подигнете ваш дебилни и да позовете централу како би ме пријавили да касним читавих 15 минута. Немојте ко Бога вас молим да то радите јер знам која вам је адреса и како се зовете. Ви не знате како хладне мокре чарапе, дуксерице, а десило се једном и чак и гаће утичу на расположење особе. Да, сада сигурно мислите како не знам шта је кабаница. Па знам шта је то, али кабанице (из робне куће) нису намењене за олујно врене, амазонские кише и бициклање у исто време.....Нисам ја бре меки тамо бре рибар па да бре носим оне жуте бре кабанице док таласам лево десно БРЕ... Значи прво погледајте кавко је време, дал је кишно или не, јел хладно или не, па онда на основу тога искалкулирајте како да приђете. Један погрепан корак и оде глава, кажем вам од срца. Знате да једна игла може да се претвори у смртоносно орује. Замислите шта тек новничуга од по киле може да уради. Лично још не знам али не верујем да би ВИ хтели да сазнате... Памет у главу, Ваш цењени разносач П.С. А оне керове што лају и што мрзе разносаче (имао сам прилике да ме једам мало грицне) бих за њихову безбедност мало васпитао. Немојте посла да буде: Јао што је био добар пас, много смо га волели и такви фазони. Не претим, али да не буде на нисам рекао Срећом долазе лепи летњи дани, па нема бриге.... , осим за керове наравно.... |
|
| Glasanje 21. Januara | |
|---|---|
| 14 Jan 2007 17:49 | Idi na vrh |
| Питам чисто из радозналости.
Ако ставите коментар, ставите једну брло кратску и јасну реченицу да се не би отишло у неку узалудну политичку дискусију. Уздржавајте се расправа. Хвала на сарадњи. |
|






, осим за керове наравно.... 
