Blog korisnika NtC
| Pesme koje me ubijaju | |
|---|---|
| 07 Maj 2006 22:15 | Idi na vrh |
| Pesme nisu posvecene nikome, jednostavno zelim da napisem tekstove na blogu....
Bojan Marovic - Tebi je lako Moja malena ja te osećam uskoro ćeš ti otići to predosećam tako ti je to sve se ponavlja oduvjek je lakše onom koji ostavlja. Tebi je lako otići jer sve si odnjela tebi je lako nikog do sad nisi voljela nijedna suza nije tebe još zaboljela tebi je lako jer i mene nisi voljela. Moja jedina ne zaboravi jedini si ljek za dušu da je ozdravim zivot stalno nasvodi cudima ti ces srecu naci ali s’drugim ljudima. Tebi je lako otići jer sve si odnjela tebi je lako nikog do sad nisi voljela nijedna suza nije tebe još zaboljela tebi je lako jer i mene nisi voljela. Tebi je lako jer ti mene nisi voljela. ***************************************** Vlado Georgijev - Lagala si me Evo pisem ti, nisam dosao danas ja sam ipak shvatio da u ljubavi nismo ti i ja a bila mi je zelja, istina Sve sam cinio da bih te imao i ne znam sta sve nisam radio sebe trazio i tebe branio a ti ni hvala nisi rekla nikada Samo lagala si me lagala si me i da me nadjes kasno je Evo pisem ti, ti ces citati i sta ce tebi ovo znaciti dal ces zaliti, tiho plakati il ces samo moje pismo baciti A sve sam cinio da bih te imao i samo sam se dobrom nadao sebe trazio i tebe branio a ti ni hvala nisi rekla nikada Samo lagala si me lagala si me i da me nadjes kasno je ********************************** Vlado Georgijev - Zbogom ljubavi Stanem pa se okrenem ne mogu da ti pobjegnem kao da sam siso s uma pa u mene svako sumnja Ne znam sto bi, ne znam gdje al’ cu dalje bez tebe jer kockam se dugo sa srecom i tugom Zbogom ljubavi odlazim i reci cu ti sto stoput si me navela na zlo Ja srce dacu nekoj drugoj ko zna gdje ti ne ocekuj nista vise od mene Odlazim i nemoj reci stoj zena ima ne zna im se broj Dugo si me lomila al’ me nisi slomila i sve kad skupis malo je s tobom vreme stalo je Ne znam sto bi, ne znam gdje al’ cu dalje bez tebe jer kockam se dugo sa srecom i tugom Zbogom ljubavi odlazim i reci cu ti sto stoput si me navela na zlo ******************************* Energija - Suze Krila sam oci straha od svetlosti dana i zelju beskrajnu da ne budem sama vetrovi duvaju i tvoj mi trag odnose nije mi sudjeno da kraj tebe budim se Po hladnoj kisnoj noci gradom lutam sama po magli trazim pravu istinu o nama i kada prolece meni vise nece doci i ova kisa znam nikad nece proci Zasto moje suze teku sad kad nisi vise tu pruzila sam mnogo toga tebi ali uzalud Zasto moje suze teku sad kad izdao si me odneo si zadnje zrno srece i sve moje sne Po hladnoj kisnoj noci gradom lutam sama po magli trazim pravu istinu o nama i kada prolece meni vise nece doci i ova kisa znam nikad nece proci Zasto moje suze teku sad kad nisi vise tu pruzila sam mnogo toga tebi ali uzalud Zasto moje suze teku sad kad izdao si me odneo si zadnje zrno srece i sve moje sne Ostani samo svoja i pronadji spas ljubav nije bila svetlost za nas znam da si mnogo meni pruzila ti al’ ja ne, ne znam te voleti ***************************** Energija - U pesku vremena Ja se secam onih kisnih dana kad sivo nebo prekrilo je grad u mojoj dusi izgubljeni snovi za tobom nestaje bas svaki dan juce je bio kisan dan za moje stanje nemiran Refren Ja ne zelim da vise gledam te nestalo je sve i nestani sa tim ja te ostavljam u pesku vremena bas kad trebam ti U kasne sate ostajem sa tobom u meni nestajes, ja mirim se sa tim ja nisam spreman sada da ti priznam i nisam smeo da suocim se sa tim juce je bio kisni dan za moje stanje nemiran Refren ********************************* Goca Trzan & Tose Proeski - 1200 milja Ako mi bar jos jednom vetar ime tvoje izgovori poci cu po prvom putu koji mi se otvori Neka me prvi koji hoce kao lutku navije sreca je slepa ona samo prati tvrdoglavije Ref. Hiljadu i dvesta milja zivi odavde i jos hiljadu i dvesta da te ne vrate hiljadu i dvesta dana zivi ako smes i jos jednu noc ti dajem da se pokajes Upascu u bilo cije ruke prema meni sto se pruzaju nek ne znaju moju krv da smire ni da me razoruzaju Nije vazno, svi su bolji sve ih do jutra zaboravljam ne smeta mi, sve su prave sve su dobre da ih ostavljam Ref. ******************************* Knez - Vjeruj Vjeruj, pusti suze osmijeh vrati duso vjeruj, sada idi nemoj stati I vjeruj, ko sto sunce kisu prati ti ces mene docekati Idem, kofer tuge ti mi spremas tu gdje idem, ja te nemam ti me nemas A vjeruj, tvoje ime ljubav ima ja ne dajem ljubav svima I da se opet rodim ti jedina bi bila i gdje god nas vjetar nosi kad tebi sirim krila I da se opet rodim gdje god da bi se skrila prosao bi pola svijeta da bi moja bila Cekaj, nemoj nikom vjerovati srce slusaj nemoj razum poslusati I vjeruj, gdje god idem uvijek shvati idem da se tebi vratim ******************************** Sergej - Pogledi u tami Gledas me kao da se znamo stranca dva, eto to smo samo pricaj mi, gdje si ti bila dok lile su kise nek ova noc na tebe mirise zauvijek Gledam te, hodamo lagano osjecaj kao da vec dugo mi se znamo deja vu, sve vec podsjeca na prosle dane ruke u hodu, dodir blag, ti i ja Ref. A kada odu svi, mi ostacemo sami samo ja i ti i pogledi u tami reci mi da znam da jutro nije blizu da ima vremena za poljupce u nizu Gledam te, kroz ovu noc sto pada stranca dva pod svijetlima smo, duso, ovog grada pricaj mi, gdje si ti bila dok lile su kise nek ovaj grad na tebe mirise zauvijek Ref. 2x[/b] ****************************************************** Sergej - Necu da znam Opet radis protiv nas dovoljno je to sto poznajem tvoj glas sva zadrhtis dok mi pricas opet pricom okolisas ali dobro znas da znam Opet ljudi govore da sam takav samo zbog ljubomore znaju vise od mene sve tvoje prijateljice opet prica pocinje Necu da znam, tvoje ime nikad cujem jer svaki put samo se vise trujem ostavi me da zivim najbolje sam jer tako ja znam Opet Boga zamolim da mi da jos snage da te prebolim al’ jos svijecu zapalim i od vjetra zaklonim kad na tebe pomislim Necu da znam, tvoje ime nikad cujem jer svaki put samo se vise trujem ostavi me da zivim kako ja znam Necu da znam, dal’ si s drugim ili sama jer svaki put pomislim o nama ostavi me da zivim najbolje sam jer tako ja znam Necu da znam, dal’ si s drugim ili sama jer svaki put pomislim o nama ostavi me da zivim kako ja znam ************************************* Sergej - Prsten na sto Veceras si tu, a kao da nisi hladna i nijema, kao slika bez rama reci bar jednu rijec prije no svijeca izgori reci mi sto se zbilo sa nama Veceras si tu, sakrivas pogled prstima ja vidim da nema nas vise da gubim te, moja jedina reci bar jednu rijec prije no srce izgori reci da mrzis me jer necu izdrzati Refren Udalji lagano tijelo od tijela nek usne zadrhte, ucini bar to i kao da neces i nisi htjela da odlozis hladno prsten na sto Ugasi svijecu, ne zelim da sija hocu u mraku da opipam smijeh slazi me barem da tako ti prija zaplaces li ucinicu grijeh |
|






