TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika NtC

Pesme koje me ubijaju
Idi na vrh
Pesme nisu posvecene nikome, jednostavno zelim da napisem tekstove na blogu....

Bojan Marovic - Tebi je lako

Moja malena ja te osećam
uskoro ćeš ti otići to predosećam
tako ti je to sve se ponavlja
oduvjek je lakše onom
koji ostavlja.

Tebi je lako otići
jer sve si odnjela
tebi je lako nikog do sad nisi voljela
nijedna suza nije tebe još zaboljela
tebi je lako jer i mene nisi voljela.

Moja jedina ne zaboravi
jedini si ljek za dušu da je ozdravim
zivot stalno nasvodi cudima
ti ces srecu naci ali s’drugim ljudima.

Tebi je lako otići
jer sve si odnjela
tebi je lako nikog do sad nisi voljela
nijedna suza nije tebe još zaboljela
tebi je lako jer i mene nisi voljela.

Tebi je lako jer ti mene nisi voljela.
*****************************************
Vlado Georgijev - Lagala si me

Evo pisem ti, nisam dosao
danas ja sam ipak shvatio
da u ljubavi nismo ti i ja
a bila mi je zelja, istina

Sve sam cinio da bih te imao
i ne znam sta sve nisam radio
sebe trazio i tebe branio
a ti ni hvala nisi rekla nikada

Samo lagala si me lagala si me
i da me nadjes kasno je

Evo pisem ti, ti ces citati
i sta ce tebi ovo znaciti
dal ces zaliti, tiho plakati
il ces samo moje pismo baciti

A sve sam cinio da bih te imao
i samo sam se dobrom nadao
sebe trazio i tebe branio
a ti ni hvala nisi rekla nikada

Samo lagala si me lagala si me
i da me nadjes kasno je
**********************************
Vlado Georgijev - Zbogom ljubavi
Stanem pa se okrenem
ne mogu da ti pobjegnem
kao da sam siso s uma
pa u mene svako sumnja

Ne znam sto bi, ne znam gdje
al’ cu dalje bez tebe
jer kockam se dugo
sa srecom i tugom

Zbogom ljubavi
odlazim i reci cu ti sto
stoput si me navela na zlo

Ja srce dacu
nekoj drugoj ko zna gdje
ti ne ocekuj nista vise od mene

Odlazim i nemoj reci stoj
zena ima ne zna im se broj

Dugo si me lomila
al’ me nisi slomila
i sve kad skupis malo je
s tobom vreme stalo je

Ne znam sto bi, ne znam gdje
al’ cu dalje bez tebe
jer kockam se dugo
sa srecom i tugom

Zbogom ljubavi
odlazim i reci cu ti sto
stoput si me navela na zlo
*******************************
Energija - Suze

Krila sam oci straha od svetlosti dana
i zelju beskrajnu da ne budem sama
vetrovi duvaju i tvoj mi trag odnose
nije mi sudjeno da kraj tebe budim se

Po hladnoj kisnoj noci
gradom lutam sama
po magli trazim pravu istinu o nama
i kada prolece meni vise nece doci
i ova kisa znam nikad nece proci

Zasto moje suze teku sad
kad nisi vise tu
pruzila sam mnogo toga tebi
ali uzalud

Zasto moje suze teku sad
kad izdao si me
odneo si zadnje zrno srece
i sve moje sne

Po hladnoj kisnoj noci
gradom lutam sama
po magli trazim pravu istinu o nama
i kada prolece meni vise nece doci
i ova kisa znam nikad nece proci

Zasto moje suze teku sad
kad nisi vise tu
pruzila sam mnogo toga tebi
ali uzalud

Zasto moje suze teku sad
kad izdao si me
odneo si zadnje zrno srece
i sve moje sne

Ostani samo svoja i pronadji spas
ljubav nije bila svetlost za nas
znam da si mnogo meni pruzila ti
al’ ja ne, ne znam te voleti
*****************************
Energija - U pesku vremena

Ja se secam onih kisnih dana
kad sivo nebo prekrilo je grad
u mojoj dusi izgubljeni snovi
za tobom nestaje bas svaki dan
juce je bio kisan dan
za moje stanje nemiran

Refren
Ja ne zelim da vise gledam te
nestalo je sve i nestani sa tim
ja te ostavljam u pesku vremena
bas kad trebam ti

U kasne sate ostajem sa tobom
u meni nestajes, ja mirim se sa tim
ja nisam spreman sada da ti priznam
i nisam smeo da suocim se sa tim
juce je bio kisni dan
za moje stanje nemiran

Refren
*********************************
Goca Trzan & Tose Proeski - 1200 milja

Ako mi bar jos jednom vetar
ime tvoje izgovori
poci cu po prvom putu
koji mi se otvori

Neka me prvi koji hoce
kao lutku navije
sreca je slepa ona samo
prati tvrdoglavije

Ref.
Hiljadu i dvesta milja zivi odavde
i jos hiljadu i dvesta da te ne vrate
hiljadu i dvesta dana zivi ako smes
i jos jednu noc ti dajem da se pokajes

Upascu u bilo cije ruke
prema meni sto se pruzaju
nek ne znaju moju krv da smire
ni da me razoruzaju

Nije vazno, svi su bolji
sve ih do jutra zaboravljam
ne smeta mi, sve su prave
sve su dobre da ih ostavljam

Ref.
*******************************
Knez - Vjeruj

Vjeruj, pusti suze
osmijeh vrati
duso vjeruj, sada idi
nemoj stati

I vjeruj, ko sto sunce
kisu prati
ti ces mene docekati

Idem, kofer tuge
ti mi spremas
tu gdje idem, ja te nemam
ti me nemas

A vjeruj, tvoje ime
ljubav ima
ja ne dajem ljubav svima

I da se opet rodim
ti jedina bi bila
i gdje god nas vjetar nosi
kad tebi sirim krila

I da se opet rodim
gdje god da bi se skrila
prosao bi pola svijeta
da bi moja bila


Cekaj, nemoj nikom vjerovati
srce slusaj
nemoj razum poslusati

I vjeruj, gdje god idem
uvijek shvati
idem da se tebi vratim
********************************
Sergej - Pogledi u tami

Gledas me kao da se znamo
stranca dva, eto to smo samo
pricaj mi, gdje si ti bila dok lile su kise
nek ova noc na tebe mirise zauvijek

Gledam te, hodamo lagano
osjecaj kao da vec dugo mi se znamo
deja vu, sve vec podsjeca na prosle dane
ruke u hodu, dodir blag, ti i ja

Ref.
A kada odu svi, mi ostacemo sami
samo ja i ti i pogledi u tami
reci mi da znam da jutro nije blizu
da ima vremena za poljupce u nizu


Gledam te, kroz ovu noc sto pada
stranca dva pod svijetlima smo, duso, ovog grada
pricaj mi, gdje si ti bila dok lile su kise
nek ovaj grad na tebe mirise zauvijek

Ref. 2x[/b]
******************************************************
Sergej - Necu da znam

Opet radis protiv nas
dovoljno je to
sto poznajem tvoj glas
sva zadrhtis dok mi pricas
opet pricom okolisas
ali dobro znas da znam

Opet ljudi govore
da sam takav
samo zbog ljubomore
znaju vise od mene
sve tvoje prijateljice
opet prica pocinje

Necu da znam, tvoje
ime nikad cujem
jer svaki put
samo se vise trujem
ostavi me da zivim
najbolje sam
jer tako ja znam

Opet Boga zamolim
da mi da jos snage
da te prebolim
al’ jos svijecu zapalim
i od vjetra zaklonim
kad na tebe pomislim

Necu da znam, tvoje
ime nikad cujem
jer svaki put
samo se vise trujem
ostavi me da zivim
kako ja znam

Necu da znam, dal’
si s drugim ili sama
jer svaki put
pomislim o nama
ostavi me da zivim
najbolje sam
jer tako ja znam

Necu da znam, dal’
si s drugim ili sama
jer svaki put
pomislim o nama
ostavi me da zivim
kako ja znam
*************************************
Sergej - Prsten na sto

Veceras si tu, a kao da nisi
hladna i nijema, kao slika bez rama
reci bar jednu rijec prije no svijeca izgori
reci mi sto se zbilo sa nama

Veceras si tu, sakrivas pogled prstima
ja vidim da nema nas vise
da gubim te, moja jedina
reci bar jednu rijec prije no srce izgori
reci da mrzis me jer necu izdrzati

Refren
Udalji lagano tijelo od tijela
nek usne zadrhte, ucini bar to
i kao da neces i nisi htjela
da odlozis hladno prsten na sto

Ugasi svijecu, ne zelim da sija
hocu u mraku da opipam smijeh
slazi me barem da tako ti prija
zaplaces li ucinicu grijeh

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1270 korisnika na forumu :: 30 registrovanih, 4 sakrivenih i 1236 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, BUDDAR70, Cicumile, cuvarkuca, Dimitrise93, Džekson, Halabit, Istman, Jeremija98, jon istvan, klepesina, kutija11, Lucije Kvint, metallac777, Milos82, Mis uz pusku, Mićko, Nikola9223, Otto Grunf, Rogan33, skok, Solunac na steroidima, StalniPromatrač, stegonosa, synergia, Trpe Grozni, x011, yrraf, Zmajac, Zoran1959