Blog korisnika VidicTeBra
| web kamera | |
|---|---|
| 19 Jan 2010 13:59 | Idi na vrh |
| Kupio sam web kameru 5 megapiksela...dobro to nije bitno
Pise da kamera ne mora da se instalira, medjutim moze ako ja to hocu. I ja je naravno instaliram. u pocetku ona radi ali kasnije kad udjem na skype, javlja mi da je kamera already in use. Kad je otvorim u my computer ne pise njeno ime, nego samo USB device. takodje kad otvorim program instaliran za kameru pise mi kamera disconected, ali je kamera provereno ukljucena. Ima li joj pomoci, jer mi je jako potrebna ?! To nije samo u skype vec ni u msn-u nece da radi...Unapred hvala, pozdrav |
|
| globe7 | |
|---|---|
| 05 Jan 2010 12:00 | Idi na vrh |
| Skinuo sam globe7 i registrovao se, ali ne znam kako da udjem i gledam reklame, samim tim i zaradim kredit za telefoniranje ?!? Evo vam slike pa vidite ! Pozdrav
|
|






