TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika VidicTeBra

web kamera
Idi na vrh
Kupio sam web kameru 5 megapiksela...dobro to nije bitno
Pise da kamera ne mora da se instalira, medjutim moze ako ja to hocu. I ja je naravno instaliram.
u pocetku ona radi ali kasnije kad udjem na skype, javlja mi da je kamera already in use. Kad je otvorim u my computer ne pise njeno ime, nego samo USB device. takodje kad otvorim program instaliran za kameru pise mi kamera disconected, ali je kamera provereno ukljucena. Ima li joj pomoci, jer mi je jako potrebna ?! To nije samo u skype vec ni u msn-u nece da radi...Unapred hvala, pozdrav
globe7
Idi na vrh
Skinuo sam globe7 i registrovao se, ali ne znam kako da udjem i gledam reklame, samim tim i zaradim kredit za telefoniranje ?!? Evo vam slike pa vidite ! Pozdrav




Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1008 korisnika na forumu :: 92 registrovanih, 9 sakrivenih i 907 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: alex71, ArmFPGA, bankulen, BB, belov, blatruc82, bojank, bokicacar, branko87, Brankojle, Bubimir, bukefal, carinko, Centauro, cikadeda, Clouseau, coaa, cole77, crazydkure, darkkran, dekan.m, deks, Despot1, Djota1, dmitarche, DonRumataEstorski, Džekson, Electron, esko_hz, frankavoort, gost321, Grebostrek, GT, Hans Gajger, jaeger, Jager715510, Kajzer Soze, komsija1, konstruktor, Koplje, kybonacci, Lance Guest, Linda, lord sir giga, MagicniHerpes, Maruti, MaschinenPistole, MB120mm, Miki281, Milan 84, milan47, Mis uz pusku, MK10, Motocar, Naj-Turs, nekdo, nelezele, nenad81, nobutado, ObelixSRB, Pantaaa, Panter, pein, Pekman, Pilence, pirke96, PO1974, Pururin, Redred, Sevetar, Sharpshooter, Simulink11000, Singidunumac, skok, SpaDej, Speer, ssekir75, sslay, stefan95, Stoilkovic, Timočka Divizija, Vanderx, VBoss, Velizar Laro, Vilhelmus, voja64, vojnik švejk, Vozd0714, Weah88, zmajbre, 787, 79693