TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika black princesS

:((
Idi na vrh
da li vam se desilo da vash decko(samo za devojke...Very Happy) nece(ili ne zna) da wam kaze ''wolim te'' i da li zbog toga treba da raskinem sa njim? :\\ (prichali smo o tome i on nishta nije rekao...:\\ )
pa izvolite...;)
Idi na vrh
Zagrljaj Zagrljaj Zagrljaj Zagrljaj Zagrljaj
menjaam0 temUu...:P
Idi na vrh
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Zagrljaj Zagrljaj Zagrljaj Poljubac Zagrljaj LOL GUZ - Glavom U Zid Ziveli Ziveli Ziveli Zaljubljen Neutral Wink Embarassed Confused Very Happy Smile Cool Zaljubljen Zaljubljen Zaljubljen Zaljubljen Zaljubljen Zaljubljen Zaljubljen Zaljubljen Zaljubljen

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 11974 korisnika na forumu :: 40 registrovanih, 2 sakrivenih i 11932 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Aleksa 3215, brundo65, bunker, Cirkon, Dejan_vw, dule10savic, Duschi, Electron, esko_hz, EXIT78, gaga23, goran.vvv, Great White, HawX, ILGromovnik, kaput21, Laluvr, leptirleptir, luka35, m0nstrum_, Marko Marković, mercedesamg, Metanoja, mladen.zovko, Mrav Obrad, mustangkg, novator, pirke96, PoolbegD02, procesor, sevenino, Slingshot, smuk, Tandrkalo, uruk, Vanderx, vaso1, veljko82, vlada035, zlaya011