Blog korisnika Montano
| sta ja radim ovde . . . | |
|---|---|
| 31 Jul 2007 01:25 | Idi na vrh |
| je sve cesce pitanje koje postavljam sebi . . .
pola dva je ujutru idem na posao a ja se ubijam sam sa sobom . . . a najgore je sto sam tako navikao i fino mi je . . . ako se ova monotonija nastavi odoh ja u zandarmeriju . . . a i onako me svrstali na regrutaciji u 63. mozda tamo odem . . . a ako me ne prime nigde odoh u legiju stranaca . . . to mu dodje to . . . |
|
| dve banke | |
|---|---|
| 05 Jun 2007 21:29 | Idi na vrh |
| za par dana punim dve banke, ne mogu da verujem . . .
trecina zivota ode samo tako . . . sta sad qq ubedljivo je vreme pocelo da leti kao blesavo, a sta li tek da kazu stariji clanovi ovde ne znam, jel ima jos neko trip od ove nule na kraju posle dvojke
|
|
| moj blog | |
|---|---|
| 21 Feb 2007 00:47 | Idi na vrh |
| pre svega ne ocekujem komentare, ne ocekujem ni da citate, ali eto meni je doslo da se ispraznim ovde . . .
taman se sve kockice poklope, nadjes fina kola, pocnes sa izgradnjom kuce, sve skolski i pre nego sto bi trebalo, odmah iz srednje, pored svega toga radim jos par stvari honorarno, ali od ovoga ne bi bilo nista da nisam imao kome da se vracam kuci, nekog ko je tu stalno, neko ko ne mora da prica nista, dovoljno je da se nasmeje i da tebi bude zivot lep . . . i tako posle dve godine, jedan bedni poziv na mobilnom sve zavrsava . . . sta sad, za koga sad da pravis kuce, kog da vozis kolima, zbog koga da ustajes ujutru, kome da se vracas . . . nemas nikog . . . odavno sam shvatio da nemas prijatelja, ona je bila moj zivot . . . pre par meseci sam rekao da je nikad necu zvati, a eto pozvah je pre par dana, zasto ne znam ni sam, gledao sam neke od mnogo hiljada nasih slika i pomislih da mozda jos nesto postoji u njenom srcu, jer ja znam sta osecam prema njoj i da to ne mogu da joj pokazem . . . i evo sad se videsmo . . . proslo je odlicno, saopstila mi je da ima decka . . . ja sam nju cuvao kao malo vode na dlanu . . . bila mi je sve . . . a sad ima nekog seljaka, zasto je ovaj zivot sranje . . . i tako ja u 1 sat nocu sedim sam u sobi slusajuci pateticne balade od kojih mogu samo da se skenjam jos vise, u boga ne verujem i namerno sam napisao malo slovo b, bio sam neunistiv dok je bila iza mene, nisam pomisljao na drugu, a sad . . . sad sam unisten . . . do sad sam ponekad iz zezanja postavljao pitanje sebi zasto sam ovde, zasto se budim . . . i sad konacno imam odgovor, nemam razloga . . . ko zna mozda ovo bude i moje opsrostajno pismo, videcemo koliki ce uticaj imati balasevic na mene . . . jebem ti zivot . . . aj pa tako |
|
| Tebi . . . | |
|---|---|
| 10 Dec 2006 22:06 | Idi na vrh |
| nema me na na Mc-u, nema me nigde, poceo sam polako da bledim zbog svega sto mi se desava . . .
totalni mrak vec mesec dana . . . jbg nesto mi se desava, kao da me neko prokleo, ovo pisem a ni sam ne verujem u to, oko mene se gube drage osobe, zivot mi jednostavno nema vise smisla, dok nisam video tebe, u stvari nisam te ni video, video sam tvoju sliku, lepo si izgledala, vise od lepog . . . izgledala si kao andjeo, znam da je otrcano, i glupo, ali stvarno si tako izgledala, a najlepse od toga je sto si pristala na razgovor sa mnom . . . hvala ti, hvala ti zbog razgovora, hvala ti sto postojis, hvala ti sto mogu da mislim o tebi kad god nesto pokusava da me obori, a to je cesto . . . nadam se da cu te nekad sresti, poljubiti, zagrliti, kao prijatelja, osobu koja me razume, nasmeje, ili je jednostavno tu kad treba . . . znam da se jos uvek ne znamo, ali ko zna za par dana, nedelja, godina ovaj text dobije smisao a do tad . . . |
|
| kad bi svi . . . | |
|---|---|
| 24 Okt 2006 05:55 | Idi na vrh |
kad bi svi ljudi na svetu bas kao sva deca na svetu odlucili da . . .
o kad bi svi ljudi na svetu, odlucili da . . . |
|
| bilo je samo pitanje vremena . . . | |
|---|---|
| 15 Okt 2006 01:52 | Idi na vrh |
| sa desnom rukom surfujem po netu, levom surfujem po tv kanalima ne bi li nasao nesto interesting kad ono naletim na jedan kanal, necu reci koji i tamo jedna snajka peva odvedi me zavedi me po*bi me, dobro nije bas tako isao text nije ni bitno, i ide spot scena pod nekim kao vodopadom i ona pokazuje bobbs i peva!!! kao sto rekoh, bilo je samo pitanje vremena kada ce ova mrsko zabavna muzika poceti i sa tim *nije to sto ste mislili pevala je poljubi me |
|
| jos danas, a posle | |
|---|---|
| 06 Okt 2006 01:10 | Idi na vrh |
| Inspired by blog Ljutica!!!
e sad posle 24 h, umrli ste, sahranjeni/kremirani/baceni ste negde! duh vam je napustio telo!gde bi ste prvo otisli!?? |
|
| mrzim narodnjake | |
|---|---|
| 03 Avg 2006 20:44 | Idi na vrh |
| u filmu dozivljaji zelenog zuba,Bata Zivojinovic se kupa u fontani i vice ''MRZIM NARODNJAKE''
ovih dana se mislim da i ja uradim nesto ovako! U ovo letnje vreme mozete da vidite tzv strendzere iz raznih delova zemlje kako dolaze u svoju dedovinu na odmor. Lepa kola,dobro ozvucenje . . . . ->vraticu se na njih kasnije<- poenta je da ruzicasta muzika isprala mozak devojkama na nasim prostorima,ja se slazem sa konstatacijom da su nase devojke najlepse!!! znaci slusanje raznih pesama,vodi ka ----> brain washing,a pritom ostaje kosa suva vecina devojaka koja od malih nogu slusa takvu muziku,sa povremenim osvrtom na neku drugu muziku tipa soft rock (koji je ustvari bljak i smor pop)i ona ne zna za bolje . . . ->back to the strendzeri<- ja radim kao konj 12 sati dnevno plus sa strane kolko toliko da mogu da prezivljavam,ne da zivim (akcenat na zivim) a ja se bavim elektronikom,sto je zvanje na ovom svetu tipican primer strendzera konobara koji od baksisa moze da kupi ceo komsiluk pun devojaka,vozi se u cabrio bmw sa dodacima koji kostaju verovatno vise nego cela kola. ja bre pola godine skupljam kintu i ne mogu da kupim POLOVNOG keca, vozim se sa biciklom po kishi ne znam sta da pishem vise sta vi mislite o ovom problemu,znam da vas ima jos koji ste kao i ja . . . |
|
| muzika - nacin zivota | |
|---|---|
| 26 Jul 2006 05:31 | Idi na vrh |
| Bio ja kod nekog prijatelja i on ima klinca 7.razred.
U nekoj nevezanoj prici pita cale klinca sa kim ides grad (spremao se za izlacak),pa kao sa nekim deckom majka mu Tina Ivanovic. Dodje neka ZENA (ne devojka) i pokupi klince da vozi za grad itd itd. E sad glavna fora je sto ja nisam ni znao koje Tina Ivanovic,a jos manje da je iz Svilajnca (mozda je samo udata tu nisam siguran), ali uglavnom meni niko ne veruje da ja nisam znao ko je Tina Ivanovic,pa cak ljudi mislili da ih zezam,kako to da ja ne znam neku grand zvezdu??? ja garatujem da od 100 % danasnje omladine ne zna ko je Milan Mladenovic,Rade Tocak,Darko Rundek itd dobrih 95 % ,meni je to malo nepojmivo,kakvu duhovnu vrednost ima pesma sexy biznismen (uzeo sam je za primer,ima ih milion)kakvo ce misljenje imati mlada devojka o sebi,i koje ce zivotne vrednosti imati ako slusa "kod tebe su jos moje gacice" (Goga Sekulic) itd itd itd ne znam sta da pisem vise,malo sam pissed off,ali sta tu mogu osim da smaram people sa MC kako polako ali sigurno nestaje dobre muzike,nestaju i takvi ljudi ... |
|
| ja sam se zainatio(procitajte svi ovo) | |
|---|---|
| 23 Jul 2006 17:30 | Idi na vrh |
| hteo sam svoj blog napisem jos odavno,ali nisam hteo da se glupiram sa necim sto ne bi imalo smilsla,kao prethodna recenica
hteo sam da se organizujemo i da napravimo neko dobro delo,jer posle svega,ipak na ovom sajtu ima preko 40000 ljudi,a svi sa kojima sam ja imao zadovoljstvo da chatujem su bili fino raspolozeni. e sad da predjem na stvar,hteo sam da skupimo svi neku kintu i da pomognemo nekoj organizaciji,nadam se da cete se svi sloziti da vam je dan ulepsan (a mozda i cela nedelja) kad ucinite nesto dobro nekom. znaci dajte ideje prvo da vidimo kome bi mogli da pomognemo, da li ce to biti samo novac ili sa novcem da uradimo nesto vise javite se ljudi breeeeeee!!! |
|







