TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika Brksi

Da se malo pohvalim
Idi na vrh
Ponovio sam se........





Stavih komp u novo ruho.......... veliko hvala hlandu koji mi je sve to omogucio Zagrljaj

U pitanju je cooler master mystique

Tnx to simke from west na pomoci kod izbora napajanja Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 994 korisnika na forumu :: 93 registrovanih, 7 sakrivenih i 894 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6.5lapua, _Sale, Andrija357, ArchaBasha, Avalon015, Bane san, bavar357, bbrasnjo3, boj.an, brandža84, CCCP, CHARLIE JA., cifra, Ciri1994, Cirkon, coaaco, Comyymoc, cuvarkuca, dankisha, darkkran, Darko Jovanovic, deLacy, Demi87, DezurniOperativni, DonRumataEstorski, draganca, drale12, Draško, Electron, Giskard, goxin, ikan, IpMan, Istman, Ivan Germanovic, ivran064, Kajzer Soze, klepesina, konstruktor, Kvazar, lcc, Marko Marković, Marko00, MaRtInsrbija1993, MaschinenPistole, mercedesamg, Mercury, miki kv, Mille Qravela, monomah, mrm, N.e.m.a.nj.a., neko_drugi, Neutral, Oscar, ozzy, Parker, pein, Pero, pobeda, Prašinar, procesor, proka89, royst33, rr559, Sirius, Smiljkovich, stingD, tanakadzo, Tanasko95, TangoSix, Tas011, The Boss, Tila Painen, tmanda323, tritonus, Trpe Grozni, Tumansky, Ugljesa99, Valter071, Vasilije Budović, VBoss, veljkovicdani, vidra boy, Vića, Vlado82, Vrač, wolverined4, XBMC, zeka013, zgoljo, zokizemun, 79693