Blog korisnika umpirsky
| Ovaj naslov nema veze sa sadržinom... | |
|---|---|
| 07 Dec 2008 15:52 | Idi na vrh |
| Ако већ не знате за ово, неће вам бити досадно (надам се).
Дакле фора је следећа - имате Земљу чији је радиус око 6370км ( обим је још већи Вероватно нисам добро објаснио, али рачуница говори боље од речи. r1 - радиус земље и радиус круга који описује конопац пре отпуштања О1 - обим земље и дужина конопца пре отпуштања r2 - радиус круга који описује конопац после отпуштања О2 - дужина конопца после отпуштања О1 = 2*r1*pi О2 = 2*r2*pi O2 = O1 + 1m ----------------- r2 - r1 = ? r2 = O2/(2*pi) r2 = (O1 + 1m)/(2*pi) r2 = r1 + 1m/(2*pi) r2 = r1 + 0.6m Што значи да ће испод конопца моћи да се провуче човек |
|
| Peticija za vraćanje edukativnog foruma o seksu | |
|---|---|
| 02 Sep 2008 08:12 | Idi na vrh |
| Потписујем први |
|
| Namazano parče 'leba | |
|---|---|
| 16 Jun 2008 11:32 | Idi na vrh |
| Сви знамо да парче леба на које је намазан џем или шта већ, увек пада на намазано. Исто тако, мачка се увек дочека на ноге.
Шта мислите, шта би било кад би мачки привезали парче леба на леђа, тако да намазана страана буде окренута на горе? |
|
| Kineska tastatura | |
|---|---|
| 27 Jan 2008 18:10 | Idi na vrh |
| Zanimljivo je kako se Kinezi drže svog prepoznatljivog pisma u vreme globalizacije, novog svedskog poretka i tehnološkog napretka...
http://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_input_methods_for_computers Ne znam koliko brzo kucaju, ali na ovakvim grdosijama je umetnost snaći se... http://sternerson.com/images/new/china/day9/keyboard.jpg http://robrohan.com/wp-content/uploads/2007/06/finished.jpg http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/4f/Large_chinese_keyboard.jpg |
|
| Koji grad više volite? | |
|---|---|
| 30 Sep 2007 22:32 | Idi na vrh |
| Niš ili BG?
I zašto? |
|







