TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika Wraith

My playlist
Idi na vrh


Bang Bang
Idi na vrh
Flamenco
Idi na vrh





Zagrljaj
Zabrinuta Georegijanka
Idi na vrh
http://www.fohguild.org/forums/attachments/screens.....3uewpu.jpg

Bebee Dol
Ja volim svog provajdera
Idi na vrh


Smile
Preporučite mi kvalitetan film
Idi na vrh
Tipa Curious Case of Benjamin Button, Ben X, i sličnih, nesvakidašnje životne priče, bez mnogo politike (po mogućnosti bez politike u potpunosti), sa par tema za razmišljanje. Smile
Comfortably Numb
Idi na vrh


Hello.
Is there anybody in there?
Just nod if you can hear me.
Is there anyone home?

Come on, now.
I hear youre feeling down.
Well I can ease your pain,
Get you on your feet again.

Relax.
I need some information first.
Just the basic facts:
Can you show me where it hurts?

There is no pain, you are receding.
A distant ships smoke on the horizon.
You are only coming through in waves.
Your lips move but I cant hear what youre sayin.
When I was a child I had a fever.
My hands felt just like two balloons.
Now I got that feeling once again.
I cant explain, you would not understand.
This is not how I am.
I have become comfortably numb.

Ok.
Just a little pinprick. [ping]
Therell be no more --aaaaaahhhhh!
But you may feel a little sick.

Can you stand up?
I do believe its working. good.
Thatll keep you going for the show.
Come on its time to go.

There is no pain, you are receding.
A distant ships smoke on the horizon.
You are only coming through in waves.
Your lips move but I cant hear what youre sayin.
When I was a child I caught a fleeting glimpse,
Out of the corner of my eye.
I turned to look but it was gone.
I cannot put my finger on it now.
The child is grown, the dream is gone.
I have become comfortably numb.
Antistres blog
Idi na vrh
Ne očekujem ni od kog da čita ovaj blog, jednostavno sam morao da se ispraznom zbog gluposti koju sam napravio.

Naime, juče sam jedno 5-6 sati, ako ne i više radio 3D model bunara, svaki detalj, čvor na drvetu, kamičak i pukotinu, svaku teksturu glancao do savršenstva, mučio se sa pozicioniranjem i podešavanjem izvora svetla i kamere, i danas je sve to palo u vodu jednim klikom. Kako?

Tako što mi je trebala ta postavka svetla i kamere pa sam prekopirao drugi model koji radim u fajl s bunarom i tu uradio jedno 100-120 akcija, dok undo pamti samo 40, usput sam sačuvao fajl nekoliko puta, da mi se ne obriše... Misleći da radim u fajlu tog modela a ne bunara... Kad sam ukapirao pomahnitalo sam kliktao Undo nekoliko minuta, nevezano za to što je odavno posiveo...

Ne nerviram se što sam izgubio tih 5-6 sati, sve ću ja to nadoknaditi, jednostavno izgubio sam to vreme bez ikakve potrebe za tim, zbog glupe greške kao što je ova...

Koja je poenta ovog bloga? Nema je, osim da budete pažljivi s ovakvim stvarima, čuvate 2 odvojene kopije istog fajla, stalno ih osvežavate, i nadate se da meteor neće strefiti vaš hard disk...
Vredi li biti otvoren?
Idi na vrh
Da li u ovom svetu vredi biti otvoren i iskren? Meni se to do sada samo obijalo o glavu, samo u retkim prilikama izađe na dobro. Sad

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1572 korisnika na forumu :: 74 registrovanih, 5 sakrivenih i 1493 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 04bokibole, 4thFlavian, A.R.Chafee.Jr., ALEKSICMILE, ALEXV, amstel, Apok, Atomski čoban, Bo96, bolenbgd, Bombona, Boskovic, cavatina, Cicumile, coaa, Demi87, Dimitrise93, Djota1, dmitarche, DrFlyFisherman, dskrlec33, DuškoMraz, Dvojac005, Džekson, esx66, Flanker-G, Foxdie, g_g, gagidjuric, Gitzherai, ILGromovnik, Ir, Iskander, ivan1973, ivan979, jalos, Jeremija98, Kajzer Soze, kaput21, king111, Kobrim, koom0001, KUZMAR, ljubicad7, ljubo70, MGBRBG, mikrimaus, Miler88, Moldovan, nelezele, Oroku, Papadubi, Parker, pfc74, PlayerOne, raptorsi, shlauf, skvara, SMF, Smiljkovich, Sonic, stegonosa, t.e.m.p.l.a.r., tritonus, Tvrtko I, user24, vazduh, Vlada1389, vrgudinac, wulfy, xAlex2, YugoSlav, zajcev1, Zorge