TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika Igrutin

Ljubav,ah taj luuv...
Idi na vrh
Sta mogu da kazem osim da mi je u ovom trenutku mnogo lepo,znam koga volim i zasto.
Ich liebe mine Jelena. Volim je zato sto je nezna,iskrena,osecajna i moze da me razume,ali nisu samo ti razlozi zasto je volim.Njih je mnogo a ovog digitalnog papira malo, moga bih do sutra da pisem ali to moju ljbav ne bi moglo da opise. Sta da se radi, sad svi znaju da
VOLIM Zaljubljen

Vristimo Raspust JEEEE...
Idi na vrh
Ljudi stigo i ovaj PR**** raspust napokon i nesto lepo u nas I u grrraad...................................................

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1187 korisnika na forumu :: 20 registrovanih, 0 sakrivenih i 1167 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 9191vs, avijacija, BrcakRS, Demi87, dexteroza, drimer, ivantheilic, Jaz, jon istvan, JOntra, Jose, Michellefromrezistance, mnn2, Nobunaga, Posmatrac77OKB, spot4chulle, taomaster, uruk, VanZan, Vlado82