Blog korisnika Igrutin
| Ljubav,ah taj luuv... | |
|---|---|
| 11 Jan 2008 19:41 | Idi na vrh |
| Sta mogu da kazem osim da mi je u ovom trenutku mnogo lepo,znam koga volim i zasto.
Ich liebe mine Jelena. Volim je zato sto je nezna,iskrena,osecajna i moze da me razume,ali nisu samo ti razlozi zasto je volim.Njih je mnogo a ovog digitalnog papira malo, moga bih do sutra da pisem ali to moju ljbav ne bi moglo da opise. Sta da se radi, sad svi znaju da VOLIM
|
|
| Vristimo Raspust JEEEE... | |
|---|---|
| 20 Apr 2006 12:25 | Idi na vrh |
| Ljudi stigo i ovaj PR**** raspust napokon i nesto lepo u nas I u grrraad................................................... | |







