Blog korisnika LittleHacker
| Nekad se Beograd prikazivao u selu, a danas se seljaci prika | |
|---|---|
| 06 Nov 2008 13:22 | Idi na vrh |
| Moj prvi blog... x)
Ne delim ljude pe mestu odakle su, po govoru, ili tako necem... Pokusacu da govorim o necem drugom... Naime, sve je vise seljaka u Beogradu... Zasto to? Zar Pink i Grand show imaju toliki uticaj? Pogledajte kako se oblace devojke po ulici...Iste su kao i one igracice iz Grand-a...Ko ih je tome naucio?Odakle nama to?Nije bilo tako ranije... Zasto moje durgarice ne znaju sta im dobro stoji?Zasto svi nose isto?Nisu iste stvari za sve ljude...Nekome bolje stoji ovo, nekome ono... Ne mogu dabeli ljudi da nose minice i kratke majce(go stomak)... Ali ih ipak ima...I to ih ima mnooogoo...Sve ih je vise sto je najgore... Zasto smo svi postali takvi seljaci? Da li je svuda tako? Dokle cemo ziveti ovako? Zasto svi hoce da budu ono sto nisu? |
|







