TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika spocek

Deadly Prey (Parodija)
Idi na vrh
Tu je! Sjeca li se ko ove katastrofe od filma iz 1987?

http://www.videotards.com
Enter the Dragon (Parodija)
Idi na vrh
Upravo sam gledao Enter the Dragon komediju... Mnogo dobro + ovo je novi film koji je postavljen na www.videotards.com

Da li ima fanova Bruce Lee-a? Sta mislite o parodiji?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1919 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 5 sakrivenih i 1853 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, A.R.Chafee.Jr., Ailton, bakovaca, Banovo Brdo, blatruc82, boromir, bunker, C-Gun, cakija, coaa, crazydkure, Daba75, Dekanovic, divison, doom83, Dr.Strangelove, dskrlec33, dushan, Džekson, Electron, esko_hz, Faki-Valjevo, Georgius, iceburn, jodzula, Joint Chief, Marko Marković, mačković, Medojed, mercedesamg, miki kv, milanstankovic087, Miler88, Mitch22, mocnijogurt, Niki2024, novapot, panzerwaffe, Podljub, Pururin, Radio operater, repac, rodoljub, scimitar19, Sevatar, Siti2, Smiljkovich, starlights, stokssone, superwhy, synergia, Tribal, vathra, VBoss, Veless, Vlada78, voja64, vojnik švejk, zemljanin, zokizemun