TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika Spyderka

Da li se neko slucajno seca..????
Idi na vrh
Da li se neko slucajno seca iz kog je muzickog spota ova scena..???
Meni je jako poznato,ali imam samo sliku,a treba mi spot..Sad
Emotivac ili ne???
Idi na vrh
Sta je po vama bolje..?Biti emotivac na koga mogu negativno da uticu i dogadjaji,ljudi,najmanje sitnice,svoje srce staviti za pojas i dozvoliti ljudima da vam se priblize dovoljno da mogu da vas povrede-ili biti rezervisan i tip osobe koja misli samo na sebe i ne doticu je tudji problemi,koja se ne vezuje ni za koga,i jednostavno nema ni potrebu za tim vec je dovoljan/na samom/oj sebi?
Da li sam jedina?:)
Idi na vrh
Ne znam za ostale ali...ja vec dugo vremena imam zelju da upoznam nekog crnca...Tacnije,mene samo oni i privlace x) Ali nikada nisam imala priliku za to...jer ima jos neka devojka sa foruma slican ''problem''?Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1274 korisnika na forumu :: 71 registrovanih, 8 sakrivenih i 1195 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A3C, airliners, Apok, Asparagus, baltazarxx, bankulen, bigvlada, bladesu, blatruc82, Botovac, Bubimir, Chainsaw, deLacy, dendrit86, Djokislav, dok80, DonRumataEstorski, dulleo, dyharry, Dzuki, foka106, Fructo, Georgius, Gogi_avio, HogarStrashni, Holy Saber, Ikica977, Jeremiah, Jester, Kajzer Soze, Kaplar2, Koplje, kunktator, Major Tankosić, Makarid, MarkoW, Miki281, MIKI63, mikoyan21, nekdo, nelezele, Nemanja Opalić, nenad81, niksa517, nnnnnnnnnn, nuke92, ObelixSRB, Panter, peradetlić, Petar888, Pilence, precan, Pururin, RD84, Risbo_Boris, Sevetar, Sirius, skvara, sslay, stagezin, StalniPromatrač, tomo2, TTN, US_Rank_0, vathra, Velizar Laro, vjetar, Vlad000, Wehicle, ZetaMan, Zoca