Blog korisnika zoranez
| Budjav Lebac | |
|---|---|
| 04 Jun 2008 18:49 | Idi na vrh |
| Apsolutna zaraza od pjesme!
Ajme mene joooj ... |
|
| windows - source code :) | |
|---|---|
| 03 Apr 2008 19:34 | Idi na vrh |
|
|
| Kukanje | |
|---|---|
| 24 Mar 2008 02:06 | Idi na vrh |
| Jel ono rekoste da su blogovi ventil? Evo jedna apsolutno meaningless kukuuu tema. Sad mi zao sto nisam za diplomski uzela neko presipanje iz praznog u suplje, zavrsis rad za 10 dana, a o istom moze bez muke da se jako inteligentno sere na 100 strana. A ja vec satima i danima pokusavam da od minulog diplomskog rada napravim dokmentaciju. Minuli rad je trajao nesto mjeseci i naramak zivaca. Dokumentovanje istog ce stajati dva naramka zivaca i sepet ludila ali kako kako god, mora biti gotov za koji dan! Od dokumentacije imam source kod i nista upotrebljive literature posto je gospodu mrzilo struct neka_struktura *parent /* back pointer*/ Ajd zezas! Sav rad je zapravo i bio da se prokljuvi drajver za jednu spregu, da se prokljuvi druga sprega i da se onda drajver prilagodi na tu drugu spregu. Sve to i ne bi bio nikakav poseban napor da nije sve tako golo. I sve sto treba da se zna stane na 20 strana sve sa sirokim slikama I aj sad ti napisi 40 strana o tome kako si se izbuljavio kljuveci. Govno u bojama |
|
| MyCity my mini city | |
|---|---|
| 06 Mar 2008 00:27 | Idi na vrh |
| Ajde da pravimo MyCity grad i ovde! Evo ja sam prvi naseljenik, treba samo da klikcete, jednom dnevno i grad ce da raste! Kliknite jedan od ova dva linka: Da dobijemo stanovnike http://mycity.rs.myminicity.com/ da ne budu nezaposleni http://mycity.rs.myminicity.com/ind |
|
| Falling Slowly - Oscar winner | |
|---|---|
| 03 Mar 2008 16:46 | Idi na vrh |
|
Glen Hansart, Marketa Irglova Falling Slowly I don't know you But I want you All the more for that Words fall through me And always fool me And I can't react And games that never amount To more than they're meant Will play themselves out Take this sinking boat and point it home We've still got time Raise your hopeful voice you have a choice You've made it now Falling slowly, eyes that know me And I can't go back Moods that take me and erase me And I'm painted black You have suffered enough And warred with yourself It's time that you won Take this sinking boat and point it home We've still got time Raise your hopeful voice you had a choice You've made it now Take this sinking boat and point it home We've still got time Raise your hopeful voice you had a choice You've made it now Falling slowly sing your melody I'll sing along Glavni glumci irskog mjuzukla Once, pjesmu su napisali sami i za nju dobili oskara ... apsolutno zasluzeno
|
|
| Dora 2008 QxQ | |
|---|---|
| 23 Feb 2008 23:34 | Idi na vrh |
| Nije da sam gledala cijelu Doru, slucajno naletih uhvatila sam brzi prelaz pjesama ...
mozda na ovo? A evo i i pobjednici Ja licno ne volim ovakve nastupe ... ono soubiz i bezvezarije, svake godine se nanovo iznerviram sto je Eurosong totalna degradacija muzike ... al aj sad .. sta je tu je. |
|
| Ukakana moda i sezona snizenja | |
|---|---|
| 17 Feb 2008 12:10 | Idi na vrh |
| Kad moram otici da kupim nesto od odjece, dobijem nervni slom po pravilu.
Ne daj boze tek ako su to farmerke. Nemam viska kila, normalne sam visine, znaci trebalo bi da nemam problem, ali nisam fancy pacenik, i necu da dam 100E za farmerke od zguzvane plastike sa kineskim nitnama! Znaci ipak imam problem. U gradu gotovo da ne postoje farmerke jedne boje, bez dzidza i zmajeva, ne postoje nijedne koje su ka dole krojene bar ravno. Ja ne znam ko nosi ona sranja sto se prodaju po prodavnicama a pri tome kostaju boga i oca! I da, desi se nekad, uhvatim za neke, pomislim to je to, sasvim jednostavne ... ali ne lezi vraze, da dam 5-6.000 za to?! Jednom sam u ocaju usla u Dizel, i uhvatila za farmerke koje su kostale 22.000! Da li hodaju same? Usla i u neke od firmiranih prodavnica, i tu su se ponsni vlasnici pohvalili novim cijenama ... i tako nadjem da je obicna kosuljica od tri providne krpe sa 3.000 snizena na 600 dinara, da su cizme (koje se ne razlikuju od onih na pijaci, i strasno su neudobne) sa 7.500 snizene na 1.200 ... zapravo, sve navedeno ne vrijedi ni toliko koliko je na snizenju ... sve majice su kratke i pune nekih visecih dzidza, jedva stignu do bubrega, sve steze na neku stranu. Kao da se oblacis da budes losa novogodisnja jelka. Pitam se, da li je danas luksuz biti casual, i imati pokrivene bubrege neupadljive farmerke i udobne cipele? |
|
| Tihi ubica | |
|---|---|
| 29 Jan 2008 21:03 | Idi na vrh |
| http://www.youtube.com/watch?v=vaao07tVpOY
Kerusa talenat |
|
| Srpska kultura - bravo komsije! | |
|---|---|
| 28 Dec 2007 17:27 | Idi na vrh |
| Zivim u nadogradnji gdje je sama studentarija u malim golubarnicima od stanova ... e sad neko se dosjetio da iste opomene kako bi vise paznje obratili na cistocu ... evo i kako:
valjda misleci izmedju ostalog i na ovo ostavio ovakvo obavjestenje I ko je sad ovde lud? |
|
| Wolfmother | |
|---|---|
| 18 Dec 2007 11:19 | Idi na vrh |
| Idemo malo tvrdje Mladi momci iz Australije ... mjuz gotovo zaboravljenog rok zvuka 70-ih... Evo kako su "nazivo" odsvirali Zeppelin-e A evo nesto njihovo po mom izboru Love Train Mids Eye http://www.youtube.com/watch?v=J2bA5JuKpQM&feature=related |
|







