TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika maki16xxx

Sta mislite o poklonu "101 Ruza"?
Idi na vrh
Ako je neko raspolozen, zanimalo bi me misljenje vise ljudi da li je ok i romanticno kupiti devojci sa kojom se zabavljate 2 godine poklon za 20. rodjendan bas 101 ruzu?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1249 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 8 sakrivenih i 1207 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Avalon015, bato_banjaluka, bojcistv, brandža84, BUDDAR70, Chainsaw, Cirkon, cojapop, darkojovxp, Electron, fensi88, indja, JOntra, Lance Guest, lcc, ljuba.b, LjutaGuja, Lucije Kvint, mackenzie, mat, mile33, novator, obsc, proka89, Pururin, radza1, RecA, Simonsen23, Tila Painen, troki1971, Veless, Vlada78, x011, Zorge