Blog korisnika Deluvium
| Pesma koju sam posvetio samo njoj | |
|---|---|
| 02 Jun 2006 07:47 | Idi na vrh |
| Sigurno vam se desavalo da mnogo puta cujete neku pesmu ili neku dobru stvar , koja vas podseti na neku vasu bivsu lubav...
Meni se to stalno desava, i kada se desi na licu mi se pojavi blagi osmeh i zaigraju mi leptirici u stomaku... Zeleo bih da cujem dali se to vama desavalo i kakve su vam bile reakcije? |
|
| Pre 15 godina... | |
|---|---|
| 29 Maj 2006 19:42 | Idi na vrh |
| Pre tacno 15 godina Fudbaleri crvene Zvezde su postali sampioni Kupa Evropskih Sampiona (KES). Posle serije penala i jedne odbrane Stevana Stojanovica, u petoj seriji Darko Pancev postigao je gol koji je Crvenu Zvezdu i Srbiju zlatnim slovima upisao u istoriju evropskog fudbala.
Poznate su bile reci Milojka Pantica : " Darko Pancev, Crvena Zvezda je SAMPION EVROPE, Crvena Zvezda je pobednik KUPA EVROPSKIH SAMPIONA, najveci uspeh jugoslovenskog (tada) klubskog fudbala, DARKO,DARKO,DARKO....!!!!! |
|







