problemi sa loznikom

1

problemi sa loznikom

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 1235
  • Gde živiš: Shta je bilo?!

nedavno sam "poprvljao" drugarici komp, i komp se nesto tripovao, davao je crni ekran i samo misa i to je to, posle duzeg cekanja prikaze se welcome logo, i ima jedan account - administrator (user name:sanja , to nije bitno) i sve bi bilo lako kada bih ja znao njenu sifru.nemojte me shvatiti pogresno, nisam ja haker i te fore Smile ,nego je ona zaboravila sifru...zvao sam par ljudi od 50 godina koji su izgubili vid, i nisu znali sta da mi kazu, pa sam morao da re-instaliram ceo OS, da formatiram particiju (NTFS) etc,etc....i posle je sve radilo samo sto sam joj obrisao ceo C: Mr. Green jel postoji neko drugo resenje?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

malo googla ne ubija... free je a i brz je Mr. Green

http://www.broomeman.com/password/

ovde imas malo objasnjenje a pitaj google i yahoo sledece:

how to override account password in Windows XP?

mada sam ovo override lupio mozes da probas i bypass...



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Zakon za ove situacije je mali bootabilni floppy sa programom CIA (komercijalan softver).
Sadrsi File Manager, Reg. editor i Password reset.
Jedina mana je sto neke funkcije rade samo ako je XP na NTFS particiji.

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 1235
  • Gde živiš: Shta je bilo?!

uuuu matoriii hvala za ovo bobby majke mi si carcina Mr. Green

Dopuna: 12 Jan 2006 14:30

evo nasao sam na google cia commander.jel to to? ali imam problema sa download-om, kaze da ukucam moj mail, pa mi URL za download stize na mail, ali evo cekam vec pet minuta da mi stigne mail ali ne stize. sta da radim?

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

Jeste CIA Commander, a sto se tice maila - neznam, ja sam program kupio polovan, sa sve licencom.

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 1235
  • Gde živiš: Shta je bilo?!

blago tebi! evo ja sam ga nekako skinuo, i imam program "ciaburn.exe" i kao setup za taj program, ali do mene trazi samo da se registrujem i nista mi ne instalira cak ni tu demo verziju Sad

offline
  • Pridružio: 20 Feb 2005
  • Poruke: 4505
  • Gde živiš: planeta Zemlja

@bobby
sta tacno ne radi na fat32-ci? Jel mu radi taj main program za provaljivanje /obilazenje passworda? Pominju na sajtu to kako je sve to lako u FAT32-ci ali ne znam sta moze biti problem u "masnom32"...!?

btw evo CIA Commandera (neki demo ne znam kolikoje tacno ogranicen)
http://www.matcode.com/ciainst.exe

Dopuna: 12 Jan 2006 15:09

btw jel ovaj instal file kopiram na disk ili ga instaliram negde pa kopirm instalirane filese na floppy (mada koliko sam provalio u Winu ne moze da se instalira)...?

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 1235
  • Gde živiš: Shta je bilo?!

@wizard
meni se pojavio cmd, i kao press any key, pocne instalacija, i zacuje s eneki zvuk, i odjednom cmd nestane...pocinje da me nervira ovaj windows majke mi Evil or Very Mad

offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

To je najverovatnije samoraspakujuci fajl, koji trazi da u drajvu bude prisutna disketa, da bi on na nju instalirao CIA Commander (sa sve njihovim OS-om).

Nisam vise siguran, ali mislim da FileManager ne radi sa FAT32 particijama, mada je moguce da ni kompletan Commander ne radi (mozda nisu ugradili drajver za FAT32).
Mozda je ovo i logicno, posto gomila OS-ova imaju pristup FAT32 particijama, pa je onda sa njima moguce zavrsiti posao.
Potreban je dobar program koji radi sa NTFS particijama...

Sto se tice passworda, ni jedan program ga ne zaobilazi (bar ne od ovih koji su spominjani na MC-u), niti mogu da procitaju password. Mogu samo da upisu novi password preko starog (koji valjda necete uskoro zaboraviti).

Postoji i program za zaobilazenje passworda, ali je komplikovano resenje.
Program se zove DreamPack: http://www.d--b.webpark.pl/index2_en.htm
Nemojte da me pitate kako se koristi, jer ga nisam koristio, niti mi treba. Znam samo da postoji.

offline
  • Pridružio: 15 Okt 2005
  • Poruke: 1235
  • Gde živiš: Shta je bilo?!

Nisam pokusao sa disketom. On meni kaze da ubacim blank cd da mi nareze nesto...ne znam...i onda kada ubacim cd opet je opcija Burn deaktivirana...
Citat:Nemojte da me pitate kako se koristi, jer ga nisam koristio, niti mi treba. Znam samo da postoji.
razumeli smo te Wink

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1114 korisnika na forumu :: 55 registrovanih, 7 sakrivenih i 1052 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Andrija357, atmel, Bobrock1, bojank, bokisha253, Buzdovan, cavatina, croato, Dimitrise93, doklevise, dragoljub11987, FOX, Gargantua, ivica976, jaeger, Karla, kikisp, Koridor, kunktator, Leonov, Lošmi, mercedesamg, Metanoja, MikeHammer, mikki jons, milenko crazy north, Milometer, mkukoleca, mrav pesadinac, MrNo, Nobunaga, NoOneEver Dreams, nuke92, Oscar, Panter, Parker, pein, procesor, raptorsi, repac, robert1979, Rogan33, royst33, ruger357, S2M, sasa76, savaskytec, slonic_tonic, Srki94, Srle993, tubular, vathra, VP6919, YugoSlav