Trazim testove za C kategoriju u digitalnoj formi.

1

Trazim testove za C kategoriju u digitalnoj formi.

offline
  • Pridružio: 23 Sep 2005
  • Poruke: 145
  • Gde živiš: Cacak - PaliLula

Znaci trebaju mi neki testovi za vezbu (moze i neki prirucnik) za polaganje voznje. Ima li neko nesto i znate li gde mogu to da nadjem?



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • DR  Male
  • Legendarni građanin
  • Pridružio: 08 Okt 2004
  • Poruke: 5450
  • Gde živiš: Beograd

Pokusaj ovde http://www.mycity.rs/phpbb/viewtopic.php?t=9870&highlight=auto+testovi



offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

@DR
Mislim da trazi testove za polaganje, ne testove performansi

offline
  • DEMIAN  Male
  • Legendarni građanin
  • IT Manager
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 3706
  • Gde živiš: The darkest place on earth..

@DzoA
Tebi treba nas program koji se zove Edukacija (ja imam ver 2.0 mozda ima i nesto novije) koji je napravila agencija Pop soft iz Prokuplja ul i tel ...... ......
Program sadrzi sve testove za polaganje od PSP do D kategorije.Veoma je dobro odradjen.Ja i svi ostali u mojoj okolini koji su ga koristili imaju veoma dobra iskustva sa njim.Izvezbas odavde i sigurica prolazis Wink
Instalacija je velika nesto malo vise od 75 mb uploadovao bih ti odmah ovde ali nemam vezu za tako nesto ... MF dial up je u pitanju ...
Ako se ne snadjes da nabavis ovo na neki drugi nacin javi pa cu da ti narezem ...
Pozz

ccc... Cool
Nije doca mnoogo omasio mislio je na zadnji post dole http://www.zeleno-svetlo.rs/testovi/index.php ,samo se zeznuo sto nije proverio link jer on ne radi a i na tom sajtu nema testova ...
Desi se svakom Wink Opusteno .....

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Nesto nije u redu s zalenim svetlom jbg

Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'db.eunet.rs' (61) in /VDOMAINS/zeleno-svetlo/www/testovi/index.php on line 7
Error connecting to server

offline
  • Catrin  Female
  • Legendarni građanin
  • master analiticar zastite zivotne sredine
  • Pridružio: 20 Avg 2005
  • Poruke: 3473
  • Gde živiš: Beograd

Imama ja te testove Edukacija, koje je spomenuo Dem14n, mogu da okacim link ako nisi jos nasao..
otvorila sam i ja taj link za zeleno svetlo, ali izgleda da vise ne radi (inace ja sam u toj auto skoli i preporucujem je svim novim polaznicima)

offline
  • Pridružio: 23 Sep 2005
  • Poruke: 145
  • Gde živiš: Cacak - PaliLula

@ Catrin

Pa ako te ne mrzi valjalo bi da postavis.
Pa cu skinuti kod druga koji ima malo bolju vezu od prokletog dial-up-aaaaaa

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

@Catrin
Ne mozes da postavis link, jer se taj program, koliko ja znam, placa!

Dzoice, javi se sutra da ti dam... Imam ja neke druge testove!

offline
  • DEMIAN  Male
  • Legendarni građanin
  • IT Manager
  • Pridružio: 25 Mar 2005
  • Poruke: 3706
  • Gde živiš: The darkest place on earth..

Program se samo instalira i ne trazi nikakav serijski broj ili slicno da bi radio i nema nikakva ogranicenja kao probna verzija koja bi se placala ....
Ja sam ga dobio od ortaka tako da ne mogu da sa apsolutnom sigurnoscu tvrditi da je free ali sam 99% siguran da jeste ...
Nikoola jesi li 100% siguran da se placa ovaj program i na koji nacin je licenciran ako ti ne treba registracija za njega ????
Stvarno ne vidim razlog zasto ovo ne bi bilo free ...

offline
  • Pridružio: 12 Jan 2004
  • Poruke: 9661
  • Gde živiš: Čačak

@DeM14n

Pa ako se ne placa sto si onda dao telefon i adresu firme??
Sta da zovne, da mu narezu disk i da ode po njega??

Iostalom, okreni ih i pitaj jel program free (mozda ne treba da se registruje i sl., ali sigurno nije free)!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 737 korisnika na forumu :: 2 registrovanih, 0 sakrivenih i 735 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: bigfoot, Milos82