problem sa muzikom

problem sa muzikom

offline
  • Pridružio: 20 Okt 2005
  • Poruke: 137

kod komsije sva muzika bila na Local Disk(CSmile kad je hteo da menja sistem prebacio na D: sad ne moze da pusta svu muziku samo neke pesme moze,u cemu je problem



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 890 korisnika na forumu :: 68 registrovanih, 8 sakrivenih i 814 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 100jan, Antoni S, Asparagus, bakovaca, Belac91, Bobrock1, Bojan198527, bojank, bokicacar, Bosnjo, Bubimir, Cicumile, darkojbn, darkojovxp, davorb, DezurniOperativni, Dioniss, dmarx1, Doca, Electron, ElGenius, Gaga_89, Gintoki, Glavonja049, gregorxix, howyesno, iceburn, kreker, kybonacci, Lieutenant, lord sir giga, MarijaC84, MarkoW, mat, Mcdado, Medojed, MIKI63, mikrimaus, milutin134, mm1811, Muki 123, OKT, panzerwaffe, pds, Perudin_92, Pilot-1, Posmatrac77OKB, proka89, redstar011, sale76, Sirius, skok, Smiljkovich, Srna, sspp, stegonosa, stokssone, Valter071, Vanderx, vathra, Velizar, virked, vladivostok, Vrač, Zorge, Šule, Đurđevdan, 2001