Mogu da udjem na svoj profil i preko stare sifre i stare e-mail adrese, zasto?!

Mogu da udjem na svoj profil i preko stare sifre i stare e-mail adrese, zasto?!

offline
  • Pridružio: 07 Feb 2011
  • Poruke: 44

Primetila sam da mi ih vecina statusa nema na mojoj vremenskoj liniji*. Ne vidim ih ni sa drugih profila. Promenila sam sifru, stavila drugi e-mail za primarnu e-mail adresu, ali sada, sada mogu da udjem i sa starom adresom i starom sifrom, a mogu i preko nove adrese i nove sifre. Zasto sam onda menjala sve to ako mogu da udjem i preko prethodne adrese i lozinke?! Zasto? Iiii.. Zasto mi ih nema statusi, da li je moguce da nestaju i bez da ih iko brise? Shocked


*kada pregledavam vremensku liniju podesim da vidim sve, a ne samo najbitnije



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 685 korisnika na forumu :: 41 registrovanih, 3 sakrivenih i 641 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: abramac, avijacija, Baždaranac, boranin45, Bubi, BUDDAR70, burevestnik, Colt D, cvrle312, gaga23, gobrad, HrcAk47, indja, ivan1973, Jablan, jimi_agf, Kalem, Komentator, Lance Guest, ljuba.b, mean_machine, MGBRBG, Mis uz pusku, Nemanja Opalić, neutrino, nnovakis, pein, radza1, rajkoplje, S-lash, Sančo, Solunac na steroidima, ssekir75, stegonosa, Tafocus, VanZan, VekiJ, Wehicle, zeka013, zubri, Zvone