pozdrav

pozdrav

offline
  • Pridružio: 21 Jul 2011
  • Poruke: 113

da li neko nesto zna o egidi,organizaciji preko koje se studira u inostranstvu,nekakva iskustva sl.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1034 korisnika na forumu :: 11 registrovanih, 3 sakrivenih i 1020 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Blair, dejno, InzenjerBL, Konda, lord sir giga, Mamadu, Milometer, Nobunaga, proka89, SlaKoj, Str2022