• Poruke: 1108
  • Gde živiš: Petrovgrad

Poslednji derbi ove godine u ligi.
Partizan ima 11 bodova vise od Crvene Zvezde i Vojvodine i ovo je derbi za koji slobodno mozemo reci da odlucuje sampiona(ako to vec nije izvesno Smile ).

Utakmica je sutra u 17:30 na Partizanovom stadionu(sto je mozda jedino sto u ovom trenutku ide u prilog Zvezdi jer nisu izgubili od Partizana u gostima 8 godina).

Vasa ocekivanja ???

Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 13 Jan 2008
  • Poruke: 3657
  • Gde živiš: Stara Pazova

Kao i uvek, tvrda i ne kvalitetna utakmica kao i mnogi derbiji u zadnje vreme i naravno rezultat 1:1 ili 0:0.

offline
  • Cigarette Smoking Man
  • Pridružio: 14 Feb 2005
  • Poruke: 9113
  • Gde živiš: Beograd

Iako sam zvezdaš, mislim da je prvenstvo već rešeno jer je jedanaest bodova nedostižno u ligi kakva je naša. Ne znam šta bi to trebalo da se desi da Partizan ne osvoji..

Sa druge strane, možda je to prilika da vidimo jedan lep derbi, napadački, sa puno golova.

Baš zato što mislim da je prvenstvo završeno tipujem na pobedu Zvezde. Prvo, da prvenstvo ne bi bilo do kraja totalno dosadno. Drugo, Zvezda će imati motiv više da se bar donekle iskupi za lošu sezonu.

Ako ćemo na rezultat, 0:2 ili 1:3. Very Happy

offline

Meeeeeh Partizan ce se verovatno stekati i cuvati neresen rezultat,jer nam je to sasvim dovoljno Neutral

Ako Zvezda povede mozda i bude nesto od utakmice....

• Gde živiš: U automobilu ...

Ocekujem bar 3 gola, otvoreno utakmicu i i naravno pobedu Partizana tj. bar gol vise u mrezi Zvezde.

Mada nikad se ne zna, uvak kada je trebao da pobedi Partizan desilo se obrnuto.

Ako Partizan igra na nereseno voleo bih da izgube.

offline

Na poluvremenu 1-0 za Partizan (Diara 12. minut).

Zacudjujce zanimljiva utakmica....

offline

I na kraju 2:0 za Partizan. Wink
Kakva tuga od igre...

offline

Tekma je bila toliko zanimljiva da sam zaspao tamo negde oko poluvremena. Možda me je opio i onaj gol Dijare.. Mr. Green

Po onome dokle sam ja gledao, i jedni i drugi su imali lepih šansi mada kažu u vestima da je Pertizan u potpunosti dominirao u drugom poluvremenu.
Prvi gol je kriminalna greška zvezdine odbrane.

Nego, čujem da je bilo nekih loših situacija, paljene su stolice, bilo je neke tuče. Zna li neko nešto da mi kaže o tome?

offline
  • Pridružio: 19 Jul 2007
  • Poruke: 883
  • Gde živiš: malo ovde, malo onde

Konacno je Partizan odigrao protiv Zvezde bez kalkulacija i rezultat je tu, 2-0 je skor kojim moze biti zadovoljnija Zvezda od nas. Ostaje nam da osvojimo kup, nadam se jos jednom susretu protiv Zvezde, zatim treba odigrati jos par kola sa najjacim sastavom u prvenstvu, a potom dati sansu momcima sa manjom minutazom- Petrovic, Ilic, Knezevic, Vujovic.
A pre svega toga, potpisati novi ugovor sa Dr. Moreirom

Ko je trenutno na forumu

Ukupno su 937 korisnika na forumu :: 50 registrovanih, 5 sakrivenih i 882 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., Acivi, anta, Ben Roj, bestguarder, bigfoot, BlekMen, bojankrstc, bokisha253, BraneS, cemix, CHARLIE JA., darionis, darkojbn, deimos25, djboj, havoc995, Istman, Ivica1102, ivica976, kobaja77, Koridor, Kriglord, Krvava Devetka, ljuba, MB120mm, mercedesamg, mgolub, mige, mile23, milenko crazy north, moldway, Ne doznajem se u oružje, Nemanja.M, nemkea71, nextyamb, Nobunaga, nuke92, Petar35, RJ, shaja1, Srle993, t.mile, uruk, Vlajman1957, vrag81, vukovi, wolf431, Zimbabwe, šumar bk2