Rad na Windows 7 operativnom sistemu zavrsen

Rad na Windows 7 operativnom sistemu zavrsen

offline
  • Rogi  Male
  • Mod u pemziji
  • Najbolji košarkaš koji
  • je ikada igrao ovu igru
  • Pridružio: 31 Avg 2005
  • Poruke: 11687

Microsoft potvrdio da je rad na Windows 7 operativnom sistemu završen



Iz kompanije Microsoft je u formi zvaničnog saopštenja stigla informacija da je završen rad na Windows 7 operativnom sistemu. Istovremeno je potvrđeno datum pojavljivanja Windows 7 release to manufacturing (RTM) izdanja. RTM je izdanje koje je predviđeno da bude finalno i često se poistovećuje sa verzijom koja se šalje na umnožavanje. Iako u teoriji to nije baš tako, u praksi jeste. RTM je de facto finalizovana verzija koja služi za raspodelu partnerima i razvojnim timovima, i isporučuje se nekoliko meseci pre zvaničnog izlaska kako bi oni imali vremena da "usaglase" svoje aplikacije i uređaje i obezbede adekvatnu podršku. Ukoliko dođe do povratne informacije u vidu otkrivanja nekog problema, to se ispravi i onda takva verzija isporučuje kao finalna.





Izvor i nastavak: [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 20 Jul 2008
  • Poruke: 197

Sve najbolje imam da kažem o sedmici...

Nikad se ne bih vratio na XP, prosto mi je mrsko kad upalim laptop (na njemu XP), a ne mogu na njega w7 jer ima tek 800 i nešto ram memorije, a sedmica zahteva više od 1.

Na kompu savršeno radi!



Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1273 korisnika na forumu :: 73 registrovanih, 6 sakrivenih i 1194 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, AirSremac, Ba4e, Ben Roj, blue, blues100, boromir, BORUTUS, Brankojle, cenejac111, Darko7103, Denaya, Df410, Dimitrise93, Dogma21, dule10savic, dunavzed, Dusko_Dugousko, Electron, gregorxix, iceburn, ivran064, jarovitt, jon istvan, Kole1975, Lepi Jova, luka35, M74AB3, mainstream, MarkoW, mercedesamg, milenko crazy north, milivoje_vatrogasac, Mitogna, Miškić, MK10, Moldovan, Mrav Obrad, N.e.m.a.nj.a., nemkea71, OgnjenMitric, Oscar, Papadubi, pera bager, peradetlić, Pilence, Polifon, Prečanin30, procesor, Remarqe, RJ, Sale0501, sap, Singidunumac, Siti2, skvara, Sky diver 29, Smiljkovich, Solunac na steroidima, SOVO515, Stoilkovic, theNedjeljko, Tihi86, Topaz9, Toper, troki1971, TT, vaci, VekiJ, vuksa72, vzd1389, Yugol33, Zoran1959