Tablet nece da se zakaci na Wi-Fi

Tablet nece da se zakaci na Wi-Fi

offline
  • Pridružio: 21 Okt 2014
  • Poruke: 140

Napisano: 13 Dec 2014 14:01

E ovako imam tablet marke Coby sto trenutno i nije toliko bitno, tablet je radio normalno bio je šun igrica i resio sam da mu resetujem sistem to jest da sve izbrisem posle resetovanja sve je radilo ok ali Wi-Fi vise ne radi tj. kada odem u podesavanja, zatim na Wi-Fi kliknem na on to jest upalim Wi-Fi ali on se posle jedno 10 sekundi sam ugasi stim sto i nenadje moj Wi-Fi, imali ko resenja, bio bih mu puno zahvalam. GUZ - Glavom U Zid

Dopuna: 13 Dec 2014 14:39

Samo sam ga resetovao i sad sve radi.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 645 korisnika na forumu :: 61 registrovanih, 10 sakrivenih i 574 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 037, 357magnum, Bane5, bobomicek, boj.an, bojcistv, Boris.A, BWG, cinoeye, Cirkon, Dannyboy, darkojbn, despodovski.s, ElGenius, esko_hz, feanor, ibssa, Jeremiah, Kajzer Soze, kila011, KizJ, Kruger, kybonacci, Lance Guest, laurusri, Lazur_01, Levi, marki231, MikeHammer, milanpetkovicv, milenko crazy north, Milometer, Milos ZA, monomah, mrvica78, nelezele, pein, pisac12, Profica, Pururin, Radoslava, RAKITNICA, Sale0501, SDsd, Sir Budimir, Sirius, Sićko, Spinosa, Srki98, Tvrtko I, vaci, VJ, Vlada1389, W123, Walkers, Yugol33, zivojin32, Zoca, zziko, |_MeD_|, 79693