Nešto mi je ovde sumnjivooo.

3

Nešto mi je ovde sumnjivooo.

offline
  • Konstruktor
  • Pridružio: 01 Nov 2013
  • Poruke: 1263

Radio sam u kineskoj firmi, pa u autoindustriji, koja je oko 90% snabdevana kineskim delovima kako za SUS tako i za elektro masine. Oni su beskrupulozno zlo, koje je barabar sa danasnjom EU, naslednicom otimackih hordi i lepo je sto su ostavljeni jedni drugima na medjusobnu bespostednu borbu.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2388 korisnika na forumu :: 103 registrovanih, 9 sakrivenih i 2276 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 10x10.9, 357magnum, A.R.Chafee.Jr., aramis s, avijacija, Bobrock1, BORUTUS, Botovac, BOXRR, Brot, brufen, Bubimir, Car89, Cicumile, cole77, Cvexi, darcaud, DeerHunter, DezurniOperativni, djboj, Dukelander, dule10savic, dusanobr, DuškoMraz, Dzoni2412, Džekson, Electron, Feller, galijot, Georgius, GrammaticalAnalysis, gregorxix, HogarStrashni, ivan_8282, Ivoo, Jester, jimi_agf, Joint Chief, Jomini, jon istvan, kalens021, kozhedub, kunktator, kybonacci, lcc, luka35, magyar, maksi007, marko.markovic, Marko43, mercedesamg, Miki01, MILO-VAN, Mis uz pusku, misaru, miso2709, mnn2, nebkv, nikoladim, niksa517, Novakomp, nuke92, Orc, Oscar2, ozzy, pablojepao, Parker, Pekman, Permaldar, Peruta, Piicoki, Pilence, PITT, Profica, raptorsi, raykan, Remain, ruma, sap, SD izvidjac, shiro, Sir Budimir, Sićko, skok, Smiljkovich, stegonosa, styg, suponik, Tihi86, travisrise, vaci, vathra, veljkovicdani, Vlad000, voja64, Vukasin1981, wolf431, Zdenko, zivojin32, Zorge, |_MeD_|, 1324, 2001