Need For Speed: Undercover

Need For Speed: Undercover

offline
  • igor86  Male
  • Stručni saradnik
    Web programiranje
  • Pridružio: 24 Maj 2006
  • Poruke: 1633

Stvarno sam se razocarao u ovaj naslov, sa padom proStreet-a mislio sam da ce napraviti nesto zaista novo.

Mogu samo reci da ima nekih milion cop-s modova, mislim nema ni trenutka uzivanja u voznji, samo neko lupanje i gluposti. Pih. Nema Drift, Drag, ...

pozitivno: Igra nije puno hardverski zahtjevna, moci ce je igrati recimo oni koji su pokretali i Carbon. jee GUZ - Glavom U Zid



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 723 korisnika na forumu :: 60 registrovanih, 7 sakrivenih i 656 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 33 bren, AK - 230, ALEKSICMILE, aleksjevt, Andrija357, Asteker, bakovaca, Boris90, Borkanović, boxbole, BZ, coaaco, Darko Jovanovic, DavidA, DeerHunter, Dejan_vw, DonRumataEstorski, duro1990duro, Georgius, Halabit, Imperator_Aleksandr_lll, istina, J - 6, JohnDoe, JOntra, Lep1na, Levi, Mamadu, Marko Marković, Medojed, Mi lao shu, Miler88, milijarder, mux, Naj-Turs, nebidrag, nebkv, nenad81, oganj123, operniki, Oscar, ozzy, Prašinar, Qvazimodo, repac, S-G, Semberija, Sonic, Tas011, TheDictator, tooljan, Tribal, vathra, VBoss, VJ, voja64, vrgudinac, vzd1389, yip314, zoran77