Problem sa citacem memorijskih kartica

1

Problem sa citacem memorijskih kartica

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2012
  • Poruke: 1153

Napisano: 19 Jun 2012 7:25

Imam neki citac memorijskih kartica i microSD memorijsku. Medjutim,kad ubacim u kompjuter nigde se ne pojavljuje nista samo se cuje neki zvuk. GUZ - Glavom U Zid Sta da radim?

Dopuna: 19 Jun 2012 7:26

Zaboravih da kazem da mi je hitno...



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Dešava li se išta ako uključiš samo čitač kartica? Probaj neki drugi USB priključak na računaru.



offline
  • Pridružio: 11 Jan 2012
  • Poruke: 1153

Mislis samo citac (bez kartice)? I u tom slucaju isto. Na oba prikljucka nista.

offline
  • Spy
  • Pridružio: 21 Jul 2007
  • Poruke: 9424
  • Gde živiš: Kako kad

A kada stavis karticu u njega?

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2012
  • Poruke: 1153

Simke ::A kada stavis karticu u njega?
Tako sam prvobitno probala.


Zar ovde ne bi trebalo da bude nesto? Sad

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Uključi čitač kartica sa karticom u računar.

Pritisni dugme i R

U novo otvorenom prozoru ukucaj diskmgmt.msc

Napravi SS i okači na forum.

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2012
  • Poruke: 1153

Napisano: 19 Jun 2012 9:33



Dopuna: 19 Jun 2012 9:34

Jel si na ovo mislio?

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Da na to sam mislio, ajde samo pomeri kližač na dole, ili malo raširi prozor tako da se vidi Disk 1 Removable (F).

Mada kako mi se čini, sam čitač kartica je uredno prepoznat, ali sam kartica nije. Uzrok može biti neispravan čitač, ili kartica.

offline
  • Pridružio: 11 Jan 2012
  • Poruke: 1153

Napisano: 19 Jun 2012 9:46



Dopuna: 19 Jun 2012 9:48

I kartica i citac su juce kupljeni, ne znam kad su stigli da se pokvare. Sad Na kartici imam jednu pesmu, znaci da je memorijska verovatno ispravna...

offline
  • Ričard  Male
  • Lavlje srce
  • Supermoderator
  • Zver!
  • Electro maintenance engineer
  • Pridružio: 28 Nov 2006
  • Poruke: 13745
  • Gde živiš: Vršac

Ček, na ovoj slici se uopšte ne vidi čitač?

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 706 korisnika na forumu :: 48 registrovanih, 7 sakrivenih i 651 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: arsa, BSD, Bubimir, BUDDAR70, Citalac, croato, cyprus, Dioniss, drimer, dukajov, Gheljda, GT, Igor Antonic, Jonbonjovi, JOntra, kapela, kib, KizJ, KUZMAR, laurusri, leopard83, ljuba.b, mack8, Magistar78, Marky, Miha79, Mikisha, mikrimaus, mino bosanac, nekdo, Pilipenda, PlayerOne, PMsnow, Polifon, Rebel Frank, Ripanjac, S-G, Seeker, Solunac na steroidima, Spinosa, ssekir75, sspp, stingD, Velizar Laro, Vlada78, xAlex2, zil10, Zoran1959