Brisanje Windows 7 sistema i instaliranje XP-a

Brisanje Windows 7 sistema i instaliranje XP-a

offline
  • bexx 
  • Novi MyCity građanin
  • Pridružio: 03 Jun 2011
  • Poruke: 5

ljudi daj neka mi neko pomogne da oborim ovaj win 7... ne pordzava mi komp taj sistem, a sad mi ne dozvoljava da se vratim na xp... ako moze uputstvo... vec se patim mjesec dana... hvala unaprijed



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 24 Dec 2011
  • Poruke: 1642
  • Gde živiš: Novi Banovci

Procitaj pravila [Link mogu videti samo ulogovani korisnici]



offline
  • Pridružio: 02 Feb 2008
  • Poruke: 14018
  • Gde živiš: Nish

bexx ::ljudi daj neka mi neko pomogne da oborim ovaj win 7... ne pordzava mi komp taj sistem, a sad mi ne dozvoljava da se vratim na xp... ako moze uputstvo... vec se patim mjesec dana... hvala unaprijed


Ubaci disk od Windows XP-a, restartuj racunar, udji u BIOS, podesi da ti First boot device bude CD-ROM, snimi podesavanja i restartuj, pritiskaj bilo koje dugme na tastaturi kada to bude bilo trazeno od tebe (Press Any Key ...) i startovace se instalacija Windows XP-a. Nakon toga, kada dodjes do dela za manipulaciju particijama, formatiraj particiju gde je instaliran Windows 7 (obrisi pa je ponovo napravi) i izaberi da na njoj instaliras Windows XP. To je cela filozofija.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 721 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 706 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Dannyboy, Deki Duga Devetka, Dusko_Dugousko, Kenanjoz, kybonacci, Leonov, MiljanXD, nemkea71, nixos, Outis, sales, veljko82, wizzardone, zlaya011