Spajanje LAN-a u prekidu preko Wireless

Spajanje LAN-a u prekidu preko Wireless

offline
  • Pridružio: 02 Jul 2008
  • Poruke: 125

Imam mrežu sa Active Directory i DHCP-om. Switch na lokaciji A je bio povezan utp kablom sa switchem na drugoj lokaciji i sve je radilo kako treba. Međutim, zbog građevinskih radova morao sam da otkačim kabl. Rastojanje između ove dve lokacije je 80-100 metara.
Kako da lokaciju A (koja je sada van LAN-a) wireless-om povežem na ostatak mreže?
Zamolio bih detaljnije uputstvo (šta od opreme, način povezivanja), jer sam totalni početnik u wireless oblasti.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 710 korisnika na forumu :: 52 registrovanih, 8 sakrivenih i 650 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: arsa, BrcakRS, BSD, Bubimir, BUDDAR70, Chainsaw, Citalac, cyprus, drimer, dukajov, dusanobr, GT, Igor Antonic, Jonbonjovi, JOntra, kib, king011, KizJ, KUZMAR, laurusri, leopard83, ljuba.b, mack8, Magistar78, Marky, mean_machine, Mikisha, mikrimaus, milan.tatanac1, Milometer, mino bosanac, nekdo, nenad81, PMsnow, Polifon, Radoslava, Rebel Frank, redstar011, Ripanjac, Risbo_Boris, S-G, Seeker, Solunac na steroidima, ssekir75, sspp, stingD, vathra, Velizar Laro, Vlada78, xAlex2, zil10, Zoran1959