TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika Pavle Rohalj

Federer polako pada
Idi na vrh
Federer će po mom mišljenju pasti ove godine . To potvrđujei izgubljen meč protiv Mareja u prvom kolu Dubajia. Zanima me vaše mišljenje ?
Kreiranje špice
Idi na vrh
Ljudi jer neko zna kako da napravim neku dobru špicu za neki video i sa kojim programom

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 984 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 5 sakrivenih i 900 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: -III-, Alexandar-1973, Apok, Ares12356, Asparagus, BB, Bbbggg1979, Ben Roj, BlackTower, blankspace, blatruc82, bojan_t, bojank, bokicacar, boromir, Borski1977, Boskovic, bukefal, dejno, Deki Duga Devetka, dendrit86, Djokkinen, Draganeli, dusanobr, Electron, Foxdie, Georgius, Glavonja049, Goran 0000, howyesno, hyla, jaeger, jarovitt, Jester, Jozo74, Karaula, koom0001, kulus, mercedesamg, Mihajlo, MikeHammer, MK10, mnn2, mocnijogurt, monomah, Mrav Obrad, nelezele, Nole, Oklopnjak, Parker, pein, Piani Jazzer, ping15, Pohovani_00, procesor, proka89, Ray1973, Remain, rodoljub, ruma, Rupert, Sami_1ali, sap, Siti2, sombrero, sonico, sslay, stefanmpurtic, Tandrkalo, v82, Valter071, veljko82, veljkovicdani, Vilhelmus, VJ, Vlada78, vranjanac29, YugoSlav, Zoran1959