Blog korisnika loveMETAL.loveHIM
| Dnevnik | |
|---|---|
| 23 Jul 2008 22:30 | Idi na vrh |
| USAMLJENOST
Noć je bila mirna, kiša nije padala, a vetar nije duvao. Sve je utonulo u dubok san. Bila sam ostavljena sama, a društvo su mi pravile moje misli, prazne misli. Bez ideja i sna, sedela sam u uglu prostorije koja je bila moja soba i gledala u modro nebo slušajući tišinu koja bi svakog dovela do ludila. U mojim odajama vlada mrak, mir i tišina. Ništa se ne događa, ni jedan osmeh, ni jedan uzdah. Nije ni hladno ni toplo, tu nema osećaja. Dođe mi da vrisnem i narušim taj mir, ali kada bih otvorila usta ostala bih bez glasa i samo bih zadrhtala i ostala tako tužna i sama. Mrzeći tu usamljenost u kojoj sam se našla, došla sam do saznanja da sam počela da mrzim sebe, ljude, ceo svet, život. I uživala sam u toj mržnji, gorčini koja je trovala moju dušu., ako sam je tada i imala. Odbacila sam snove, veru, izgubila nadu. I sama sam bila izgubljena. Zarobljena u paklu koji sam sama stvorila, lutala sam čekajući na tračak svetlost koji bi mi osvetlio put ka spasenju. |
|







