Blog korisnika mire
| asian underground | |
|---|---|
| 05 Apr 2007 21:44 | Idi na vrh |
| novi tip muzike, prvi put sam ih cuo pre par meseci
ima tu opasnih melodija na primer http://www.youtube.com/watch?v=w7a144EZtjA wiki o njima http://en.wikipedia.org/wiki/Asian_Underground |
|
| auto | |
|---|---|
| 04 Apr 2007 23:46 | Idi na vrh |
| neki ljudi ovde se secaju mojeg bivsheg prevoznog sredstva (ja pokusavam da ga zaboravim) sada to izgleda ovako
unutra
i spolja...
motor je 1600cc, fiat ritmo vishe detalja na http://www.rsgofanclub.com/forum/viewtopic.php?t=371 |
|
| pojacalo/zvucnici | |
|---|---|
| 04 Apr 2007 00:22 | Idi na vrh |
| dugo vremena sam razmisljao kakvu opremu za slusanje muzike da kupim za sebe
na kraju, po savetu Dejana Veselinovica, uzeo sam njegovo pojacalo Yamaha AX592 i nove Bowers&Wilkins DM 602 S3 zvucnike evo teksta o pojacalu koji je dejan pisao http://www.tnt-audio.com/ampli/yamaha592_e.html kao i njegov tekst o zvucnicima (u tekstu je starija generacija) http://www.tnt-audio.com/casse/bw601_e.html pojacalo je staro jedno 7 godina ali je josh uvek u redu i bilo je cenjeno prijateljski zvucnici su novi, evo vec jedno mesec/dva dana se usviravaju kod mene, kupljeni u korato-u obecao sam drugarima da cu ih zvati da poslushaju kako to zvuci kad se sve usvira... josh samo sobu da sredim zvucnicima prija jazz/blues i verovali ili ne klasika (bach) skoro su tu doshli stalci iz kempa, nisam josh nabavio olovnu sacmu ili pesak da ih napunim... uglavnom muzika ide 24h dnevno :-D |
|
| Handsome Boy Modeling School - The Truth | |
|---|---|
| 01 Apr 2007 23:09 | Idi na vrh |
| pre neki dan sam cuo ovu pesmu i odushevio se poslushao sam zatim i ostale pesme ovog band-a ali nista nije dobro kao ova pesma, bar meni prosudite sami... http://www.youtube.com/watch?v=DL7tz03v8wc&mode=related&search= |
|












