TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika brooklyn mare

Uvoz automobila iz Amerike
Idi na vrh
Kakvi su uslovi za carinjenje automobila iz Amerike u Srbiji, sta se trazi od dokumentacije i da li je uopste moguce realizovati takvu operaciju trenutno?
Hvala

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 945 korisnika na forumu :: 72 registrovanih, 10 sakrivenih i 863 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: aleksmajstor, aleph_one, aramis s, blankspace, blue, Bojan198527, bokicacar, boxbole, buducnost, cavatina, Cicumile, CrveniSolaris, Dare, debeli, Dekster, Dioniss, djonsule, DrNeoCortex, esko_hz, Ezbuck, Flanker-G, FOX, Goran 0000, Grebostrek, howyesno, jodzula, Jose, Karaula, Kenanjoz, klepesina, krca73, Krin, Kruger, laurusri, leopard83, mexo, mikrimaus, Miler88, Milos ZA, milutin134, Mirage 2000N, Mitogna, Mićko, mm1811, moldway, Motocar, Naj-Turs, Niki2024, Njubara, Orc, Oscar, ozzy, Peruta, pisac12, Plumbum, raster12, RD84, Resnica, Robin, RommelBL, Savantije, Sniperman, Sone0883, Tihi86, Valter071, vathra, vidra boy, Vojkan Petrovic, vojnik švejk, Vrač, zexon, 79693