TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika snoop

Dzeki is no more... :(
Idi na vrh
Pre nesto vise od nedelju dana, moj pas, Dzeki je okoncao svoje bitisanje na ovom svetu posle 14 godina provedenih kod mene.

Provedeno je dosta lepih trenutaka i bio je kao clan porodice, a i voleo sam (volim) ga kao clana porodice.

Umro je od starosti, a hladnoca koja je tada bila je pomogla da umre ranije...

Zao mi ga je, ali me tesi da je ipak umro prirodnom smrcu, a ne nekako drugacije...

SadSadSadSad

RIP
Moj san...
Idi na vrh
San koji sanjah sinoc.


Moj san ::Nesto smo radili u kuci (valjda krecili ili sta). kasnije smo nesto malko pricali i otisli da spavamo, ona u svoj krevet, a ja u krevet do njenog tj. fotelja je bila u pitanju.
Onda sam se nekako nasao sedeci na podu skupljenih nogu kako spavam pored njenog kreveta, a osecam kako mi ona dira ruku na kojoj je bio flaster O_o.
Odjednom smo krenuli da setamo i da pricamo o necemu.
Stali smo kog nekog coveka/mladica i dalje ne znam sta se desavalo, tj. presao sam da sanjam sledeci san.

Macka i pas se tuku, a moji drugovi i ja ih kao sprecavamo u tome. Neki gledaju i piju alkohol, a ja i mozda jos dvojica, trojica sprecavamo macku i psa da se tuku. (mis'im stvarno Very Happy)
U tom poduhvatu je mene macka (valjda) ujela, te je krv krenula malko, ali jako malo, kao tackica.
Ja sam otisao do ovih sto su pili alkohol da stavim na ranu.
Kada sam stavio, nije me nista peklo i vratio sam se okrsaju psa i macke.
I tu je bio kraj Smile.



Legenda:
Ona (iz prvog sna) je neko sa MCa...
Kako znati kada je vreme da instalirate Windows?
Idi na vrh
Veoma lako. Ovaj mehanizam je implementiran odavno.

Stisnete na Start > All programs i ako vam je popunjem ekran kao na slici ispod - tada je pravo vreme da instalirate Windows Mr. Green.

http://fotkica.com/phpbb/uploadsN/19_411612316_kak.....ti-win.JPG

Ja jos imam fore Mr. Green.
Kako organizovati vreme?
Idi na vrh
Da li vam se nekada desilo da zelite da odradite vise stvari u jednom danu i tako nekoliko nedelja razedom?
Kako organizovati vreme da stignete sve, a ne srljati?

Evo, ja npr. imam da radim dipl, citam nekoliko eBooks koje sam skinuo, radim na tri projekta, a sada sam u medju prostoru.
Ne znam sta prvo da (u)radim i tako se vucem sa jedne stvari na drugu, a nijednu da zapocnem/nastavim.

A da ne pricam o projektima koji su dovedeni pred sam kraj i sada stoje u nekom cosku i cekaju...
Kada je dosta, dosta je...
Idi na vrh
Da li vam se nekada desilo da kada vam nista ne ide kako treba i jednostavno zelite da vise ne radite to?

Npr. instalirate Windows i posle instalacije uvidite da ne mozete da instalirate DirectX, DivX i jos neke beskorisne programe, a kada instalirate drivere za graficku, kao da to niste ni uradili. I dalje posle restarta u device manageru stavlja uzvicnik pored graficke.

Kada pomerate prozor, a on sece kao da nema drivere za agp i dx koji se ionako ne mogu da instaliraju.

Dx pukne pri ekstraktovanju sa greskom Don't send, a DivX setup kaze da nije dobro skinut, a kod mene radi i jos sa Mikro DVDa.

I to jos sve na komsijinom kompjuteru.

Pa jos kada prethodno radite na nekom programu i sve je krajnje logicno, ali to ne radi.

A jesam li spomenuo da DVD rezac nece da mi reze DVD?
E pa to je prica za sebe. Vise informacija ovde.

Stoji tako na 4% i stoji, i stoji i nikako da se pomeri, a ja ga gledam, dal' da ga pokidam, raskidam, sravnim sa zemljom ili samo ludacki okom da mignem.

Ali dobro, ne pukne mi DVD, ostane prazan.
Nije cova nista narezao, makar mi je ustedeo DVD i na kulturan nacin rekao: "brale, men' nest' nije uredu, ja ne mogu da rezem".

Cenim tu iskrenost.

Imam zelju da se restartujem na jedno nedelju dana, a instaliranje OSeva drugima i namestanja, vise ne postoji kao moja opcija.

Mislim da cu i za svoje potrebe instaliranja, traziti usluge drugih, boljih, onih kojima je to struka, profesionalno opredeljenje, a ne nekom glupom programeru koji ne moze ni da debuguje program kako treba....
Right from my mind...
Idi na vrh
Ja sam taj koji vene,
Mirisom uvele ruze tvojih snova...
Moja teorija citanja misli
Idi na vrh
Moja teorija se ne zasniva na citanju misli, vec na oponasanju mozga doticne osobe.
Ako uzmemo primer sijamskih blizanaca, njima su svi organi veoma slicni pa i mozak i kao takav radi (razmislja) na isti nacin ili pak na vrlo slican nacin.
Ako je nesto slicno/isto, sa istim parametrima to ce i raditi, u ovom slucaju, razmisljati isto i na taj nacin dobijamo 'citanje misli', ali ne u pravom smislu te reci.
da nije smesno, bilo bi zalosno. mada je i zalosno :|
Idi na vrh
skidam knjigu koju je postavio ruff za C# (6.6MB)
posto onaj password sto je ruff postavio nije mi vredeo bez userID-a krenuo sam da skidam FREE (bez mogucnosti resume-a u slucaju pucanja veze)
odlucim ipak da skidam. ali posvesno, negde u nekom tamnom coscu mog mozda, pomislim: "jos samo da mi pukne veze negde pred kraj pa da svisnem".
i tako skidam ja i dosao dokle je dosao (pogeldati sliku) kad najdnom... >puf<... ode veza, a i ja snjom.
pukla veza. reci nemam da opisem moje stanje, svasta bih rekao, ali se suzdrzavam.
ponekad se plasim samog sebe, koliko puta nesto zamislim i to se i ostvari. ne sve, ali ono sto se ostvariti moze.
a sada odo' da placem :mad: i da molim da mi dialup sto pre nestane sa kompjutera jer cu posizeti...

Angelina Jolie
Idi na vrh
kada smo se vec izgledali (pa i nismo) njenih slika, red bi bio da zavirimo i u njenu biografiju...

http://www.abstracts.net/angelina-jolie/
Letovanje u Hrvatskoj
Idi na vrh
pozdrav za Split... tamo mi je tetka Wink, a pozdrav i za tebe Smile

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 936 korisnika na forumu :: 118 registrovanih, 6 sakrivenih i 812 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Rade, A.R.Chafee.Jr., acatomic, amonsrb, Apok, Arhiv, AS, Asteker, AudioTehnica, avijacija, awathorn, b_z_b, BB, Bgd123, Bo96, bobor, bojank, bojankrstc, bojanM84, Boris BM, Boris.A, Boris90, boromir, borya90, Boskovic, boxbole, BOXRR, brandža84, branko7, Buzdovan, cekic, Chainsaw, Dannyboy, Dare, darkojbn, debeli, dendrit86, Dežurni_Automatičar, doktor097, Dragacevac, Džekson, El-Komadante, Feller, g_g, Geran136, Goksi95, goxin, Goxy1, Great White, Grebostrek, GT, Imperator_Aleksandr_lll, ivan1973, ivan979, Ivoo, jarovitt, jnikola23, Joksss, Jozo74, kolateralnasteta, Konda, koneks, kybonacci, Laluvr, Levi, liki83, ljubo70, lord sir giga, m94j, Major Tankosić, MarijaC84, Marko Marković, markusx, mat, maxim_von_burdengate, MB120mm, medaTT, mercedesamg, miki kv, Milos1987, Mićko, mladen.zovko, mm1811, mmelezovic, momcilob55, mrm, Ne doznajem se u oružje, nenad81, Nepopravljivi, Nikoletina Bursac, nixos, Orc, Pekman, Rupert, samsung, sarma, sashica, SirOliver, sistem22, Srle993, stagezin, stefan95, suton, synergia, Tribal, Troja, Tvrtko I, Username1000, USSVoyager, vensla, VJ, Volfero, vpetrovic, zexon, zlaya011, Zoca, Žoržo, 79693