Blog korisnika pedja m.
| I posle ljubavnog razocaranja nastaviti dalje! | |
|---|---|
| 29 Apr 2008 23:40 | Idi na vrh |
| Ne znam da li ce zakljucati temu...ali zeleo bih da ova tema bude posvecena srecnim zavrsecima tj. da pisemo o nekim dobrim iskustvima, srecnim ljubavima ali i da neko pokaze kako ljubav moze da se preboli i krene sve ispocetka bez gorcine i sa puno optimizma... mozda ce ovo pomoci onima koji su nesrecni i koji zele pomoc...Ljudi sta kazete na ovo? ako vam se dopada navalite! | |
| Da li verujete u Ljubav za ceo zivot? | |
|---|---|
| 26 Avg 2007 20:55 | Idi na vrh |
| Nadam se da ce odgovori biti iskreni.....i nadam se da cete odgovarati i uz svoje licno iskustvo.... | |







