TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika pedja m.

I posle ljubavnog razocaranja nastaviti dalje!
Idi na vrh
Ne znam da li ce zakljucati temu...ali zeleo bih da ova tema bude posvecena srecnim zavrsecima tj. da pisemo o nekim dobrim iskustvima, srecnim ljubavima ali i da neko pokaze kako ljubav moze da se preboli i krene sve ispocetka bez gorcine i sa puno optimizma... mozda ce ovo pomoci onima koji su nesrecni i koji zele pomoc...Ljudi sta kazete na ovo? ako vam se dopada navalite!
Da li verujete u Ljubav za ceo zivot?
Idi na vrh
Nadam se da ce odgovori biti iskreni.....i nadam se da cete odgovarati i uz svoje licno iskustvo....

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 7685 korisnika na forumu :: 18 registrovanih, 1 sakriven i 7666 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Andy, berste23, darkojbn, hyla, Ivan Gajic, Mane88, Neutral-M, nezavisni mislilac, Polifon, samp1389, saputnik plavetnila, scimitar19, shadower78, Shilok, US_Rank_0, Veselimalisa, YFSS33, Zastava