TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika nulti.korisnik

bluetooth manija
Idi na vrh
jel probao neko skoro da "searchuje" okolinu sa bluetoothom? Ja sam citao o svemu tome i upoznat sam sa opasnoscu neprekidnog rada itog ali kada sam video koliko se ljudi toga ne pridrzava.... lele...

U skoli (sad je hladno pa ucenici ostaju u holu ne bi li se malo ugrejali) sam uradio pretragu telefonom (koji sam btw kupio pre nesto vise od 24 sata (a u medjuvremenu izgubio n-gage Crying or Very sad )) i rezultat je strasan: 5 uredjaja su imala veci deo casova (tacnije velikih i malih odmora) ukljucen btooth! E sad nije to velika brojka ali kada ti nekome ubacis worm koji se sam siri preko bluetootha to je bas zeznuto (zaboravio sam ime worma koji se sam siri preko plavog zuba). Ovo nije neka blog poruka ali morao sam da ovo napisem. Jednostavno me zapanjuju tako glupi ljudi koji se hvale mocnim telefonom a izlazu se opasnosti samo tako...
ajmo sve ponovo!
Idi na vrh
Pamet u glavu svima koji idu na popravni! Ja znam da ja idem (prokleta elektrotehnika i Kulon zajedno sa faradom i Kohofom) i to za 10 dana ali jos uvek me to ne dotice (jos ne shvatam o cemu se radi... to ce se desiti 5 min pred taj kontrolni) i zato jos nisam poceo da ucim! Ma imam jos 10 dana ne brinem se Wink


U svakom slucaju pamet u glavu (srecno je bajata rec: ili znas ili ne znas, nema tu neke velike logike)

m.p. cudi me kako nisam pao srpski? Ne znam ni da pisem pola reci a kad pitam profesora onda sledi odgovor: "Kakvo je to pitanje" i sl... Toliko o Skolama Evil or Very Mad
Userbars
Idi na vrh
Prvo spread buttoni, koje gotivim "do neba", a sad i userbars! Mada sam video odavno ove slike sad konacno sam dosao do njihovog imena (na dogpile-u kucam: "Opera user" ali cvrc Razz). Zovu se userbars i ima ih svuda na netu. Ko voli nek prati sledece linkove:

vec gotove slike:

http://www.userbars.com/
---------
http://www.dogpile.com/info.dogpl/search/web/userbars
----------
http://images.google.com/images?q=userbars
----------
http://images.search.yahoo.com/search/images?fr=FP.....p=userbars


Tutorijali za pravljenje userbarova:

http://www.dogpile.com/info.dogpl/search/web/userbars+tutorials


Tool za spajanje vise userbarova u jednu animaciju:

http://www.ubanimator.com/


vise vam ne treba Smile
Znoj iz in di er :)
Idi na vrh
Evil or Very Mad Shocked Embarassed Bebee Dol Laughing
Dakle zvanicno je pocelo. Sezona "znojav sam ko tvor (uz to me mrzi da stavim dezodorans posle kupanja)" je pocela!

Zelim srecu svima koji svakodnevno putuju i sl. Takodje izjavljujem saucesce svima koji se svakodnevno voze vozilima GSP.

Happy summer
A onda sam otvorio plakar...
Idi na vrh
Mr. Green


Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 982 korisnika na forumu :: 13 registrovanih, 1 sakriven i 968 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: djordjemiklusev, DuškoMraz, leptirleptir, Motocar, royst33, Saša31LPB, Shilok, sova72, tiho76, vukajlo71, wolverined4, Zdenko, zljubomir