Blog korisnika nulti.korisnik
| bluetooth manija | |
|---|---|
| 08 Nov 2006 22:56 | Idi na vrh |
| jel probao neko skoro da "searchuje" okolinu sa bluetoothom? Ja sam citao o svemu tome i upoznat sam sa opasnoscu neprekidnog rada itog ali kada sam video koliko se ljudi toga ne pridrzava.... lele...
U skoli (sad je hladno pa ucenici ostaju u holu ne bi li se malo ugrejali) sam uradio pretragu telefonom (koji sam btw kupio pre nesto vise od 24 sata (a u medjuvremenu izgubio n-gage |
|
| ajmo sve ponovo! | |
|---|---|
| 11 Avg 2006 17:45 | Idi na vrh |
| Pamet u glavu svima koji idu na popravni! Ja znam da ja idem (prokleta elektrotehnika i Kulon zajedno sa faradom i Kohofom) i to za 10 dana ali jos uvek me to ne dotice (jos ne shvatam o cemu se radi... to ce se desiti 5 min pred taj kontrolni) i zato jos nisam poceo da ucim! Ma imam jos 10 dana ne brinem se U svakom slucaju pamet u glavu (srecno je bajata rec: ili znas ili ne znas, nema tu neke velike logike) m.p. cudi me kako nisam pao srpski? Ne znam ni da pisem pola reci a kad pitam profesora onda sledi odgovor: "Kakvo je to pitanje" i sl... Toliko o Skolama |
|
| Userbars | |
|---|---|
| 14 Jul 2006 00:23 | Idi na vrh |
| Prvo spread buttoni, koje gotivim "do neba", a sad i userbars! Mada sam video odavno ove slike sad konacno sam dosao do njihovog imena (na dogpile-u kucam: "Opera user" ali cvrc vec gotove slike: http://www.userbars.com/ --------- http://www.dogpile.com/info.dogpl/search/web/userbars ---------- http://images.google.com/images?q=userbars ---------- http://images.search.yahoo.com/search/images?fr=FP.....p=userbars Tutorijali za pravljenje userbarova: http://www.dogpile.com/info.dogpl/search/web/userbars+tutorials Tool za spajanje vise userbarova u jednu animaciju: http://www.ubanimator.com/ vise vam ne treba |
|
| Znoj iz in di er :) | |
|---|---|
| 19 Jun 2006 22:06 | Idi na vrh |
Dakle zvanicno je pocelo. Sezona "znojav sam ko tvor (uz to me mrzi da stavim dezodorans posle kupanja)" je pocela! Zelim srecu svima koji svakodnevno putuju i sl. Takodje izjavljujem saucesce svima koji se svakodnevno voze vozilima GSP. Happy summer |
|
| A onda sam otvorio plakar... | |
|---|---|
| 19 Maj 2006 14:22 | Idi na vrh |
|
|







