TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika ekvinocijum

Falit ces mi ...
Idi na vrh
angel:



Mislio sam da sam jak i da mogu sve. Mislio sam da me nista ne moze povrijediti.
A onda iznenada, izgubio sam kontrolu nad svojim osjecajima, nad svojim zivotom.
Molio sam da napustis moje snove od kada sam poceo nesto s tobom, da napustis moj zivot.
I izgubio nadu. U ljubav. Moje srce je vec postalo kameno. Ali sve si pokvarila.
Nenadano si mi usla pod kozu i natjerala me da ponovno mislim na tebe.
Zasto ti je to trebalo? Ne zelim da se vratis ali, sve oko mene nema smisla bez tebe.
S tobom je sve drugacije.

Vjetar mi donosi tvoje ime u gluho doba noci. i opet sjedim sam sa cigaretama koje mi pruzaju utjehu . Jedinu utjehu...
Sjedim u tami. Oko mene sve kameno i crno. Ima li ista smisla? Slab sam, slomljen. Nemam vise osjecaja.
Llisen sam svake emocije. Pred ocima samo slike prelijepih dana...Odsjaji proslosti. Od mene se odkida komadic po komadic
I nestajem dok se stapam sa mrakom...Cekam te tuznih ociju, da se pojavis, makar na tren. Ali nema te...
Zora svice i pozdravlja me: Dobro jutro, tugo – pomislih. Kisa ponovno pada, tmurni oblaci me prate u stopu.
Sunca za mene vise nema...
Za mene je sve stalo onog trena kada si okrenulo ledja i zatvorila vrata za sobom.One nedjelje kada sam ti dosao na posao
kada sam sretan isao da te vidim i da opet proveden dan s tobom kako i dosadasnje, Novu godinu,bozic,
Sada zasluzujes samo moj prezir i moju mrznju. Ali nista od toga ne osjecam...Zasto?
Mislio sam da ce biti lahko, jer navikao sam na poraze. Gubio sam bitke i ratove ali sve sam brzo zaboravljao.
Bili su mi potrebni samo sati. Ovu bitku ne mogu da prezalim. Iz dana u dan, kako prolazi vrijeme, sve vise vjerujem da
ovo nije trebalo zavrsiti kako jeste. Tako iznenada. Zasto smo toliko rijeci presutili?
Bila si drugacija od svih. Posebna za mene. Budila si u meni sto niko prije nije mogao da dokuci.
Nakon dugo vremena, stavila si osmjeh na moje lice i ja sam bila sretan. Privlacila si me svim svojim bicem.
Bila si tu dovoljno da mi ne nedostajes, dovoljno da mi ne dosadis. Kako je glupo – ali nedostaje mi osmjeh, lice, i
sve one male sitnice moje su bile tako lijepe. Otisala si. Pustio sam te, jer sam morao....

Bio sam tu za tebe kada je bilo najpotrebnije. U bilo kojem trenutku si mogla racunati na mene, ja na tebe. Trudio sam se.
Vjerovao sam u svaku laz, u svaku istinu. Kao i uvijek, oprastam, jer drugacije ne znam.
Ne vidim poantu u tome da te proklinjem i da budem ljut. Oprastam ti sve, mada u tebi vise ne vidim bice zbog kojeg
vrijedi sve oprostiti. Oprastam ti, jer nikada nisam nikog ovako trebao....

Nismo trazili mnogo. Mozda zbog toga se sve ovo i desilo. Vjerovali smo jedno drugom, i bilo je tako lahko. Spokojno.
Ali ti nisi bila nacisto sa sobom. Znala si da preko svega bi presla ali opet si sve to bacila u vodu.

Rekao sam da ne zelim da me vidis uplakanu.povrjedjenu , Rekla si da nisi sretna. Da tvoj zivot je vec odavno izgubio smisao
....Pozelio sam da me nema nakon one nedjelje, Vjerovao sam da je to sve samo ruzan san i da cu se probuditi iz ovog kosmara.
I jos uvijek vjerujem.
Sve sto smo imali nije bila laz. Nisi me mogla lagati svaku sekundu koju sam proveo sa tobom. Poznajem te bar toliko...

Ne pruzaj mi nadu da ces se jednoga dana vratiti. Ja nemam snage za to. Jer svaki put kada si pored mene vidim tanku liniju
svjetlosti – liniju nade.
Sam tvoj pogled me obeshrabi svaki put. A nisam zasluzio da prolazim kroz isto ponovno. Ne mogu...
Molim te..


TI si moj andjeo i uvijek ces biti u meni andjele,jer tvoj pogled ,osmjeh je nesto
posebno sto nisam vidio nikada i sto ce uvijek ostati mi u srcu ,onaj osmjeh koji je pun srce i ljubavi ,nesto prekrasno i zao mi je sto ga vise nikad necu vidjeti , to mi je najvise zao
sto nije trebalo ispasti kako je, nazalost



FALIT CES MI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



simpaticni777


http://www.forum.hr/showthread.php?t=193809

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1400 korisnika na forumu :: 76 registrovanih, 9 sakrivenih i 1315 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, aleksandar11332, alex71, aramis s, Avalon015, bobomicek, Bobrock1, bojcistv, bokicacar, Boris90, boxbole, bpvl, Brankojle, brufen, celt, Cirkon, comi_pfc, Crazzer, darionis, debeli, DeerHunter, dejan1972, delrey, Demi87, Dimitrise93, draganca, dusanobr, dzada, EXIT78, feanor, goran.vvv, goxin, HrcAk47, Incognito, Iskander, Istman, ivan1973, ivicasimo, Jester, jon istvan, kNikS, Kole1975, komsija1, kybonacci, Lieutenant, luka35, markolopin, mercedesamg, mgolub, Miler88, milutin134, Misterrno, Mitogna, Mrav Obrad, neutrino, nikolapetkovic, Nikoletina Bursac, nobutado, Pantaaa, pirke96, PlayerOne, precan, sap, Singidunumac, Srki98, Srpska zauvjek, stegonosa, stibium51, styg, tomigun, tomo2, ujke, v82, vaci, zillbg, 79693