TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika Lazljivica

Istina
Idi na vrh
Uvjek sam govorila istinu cak i onda kad to nije bilo u moju korist jer mi je to davalo samopostovanje ,samopouzdanje , realnost , hrabrost ,uspravana ledja ,da mogu svakom u oci pogledati ,da se osjecam velikom , da mogu da gazim sredinom ulice , da mogu ....

sad vise nisam sigurna da je to sve tako vrijedno kao sto mi se sve ove godine cinilo .

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1381 korisnika na forumu :: 46 registrovanih, 3 sakrivenih i 1332 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Asparagus, Betta, bigfoot, Boris90, Brada64, brundo65, cemix, cenejac111, Chainsaw, cole77, comi_pfc, Darko Jovanovic, dolinalima, Dragan1998, Glavonja049, gost321, GrammaticalAnalysis, Hans Gajger, HawX, icemilos, ILGromovnik, istina, Krusarac, mercedesamg, mgolub, Miler88, Milos ZA, mm1811, mustangkg, N.e.m.a.nj.a., nebidrag, nixos, Petar888, promajauglavi, S94, sabros, sale3811, scimitar19, shiro, spalev, Stoilkovic, theNedjeljko, Tvrtko I, Underwood, vidra1, Vlado82