Blog korisnika Lazljivica
| Istina | |
|---|---|
| 24 Avg 2007 18:47 | Idi na vrh |
| Uvjek sam govorila istinu cak i onda kad to nije bilo u moju korist jer mi je to davalo samopostovanje ,samopouzdanje , realnost , hrabrost ,uspravana ledja ,da mogu svakom u oci pogledati ,da se osjecam velikom , da mogu da gazim sredinom ulice , da mogu ....
sad vise nisam sigurna da je to sve tako vrijedno kao sto mi se sve ove godine cinilo . |
|







