Blog korisnika gayserbian
| Biti samo,ono sto jesi. | |
|---|---|
| 02 Sep 2007 01:25 | Idi na vrh |
| Zasto je to tako tesko.Zasto je mojim prijateljima koje mnogo volim a koji me od skora kada su saznali da sam gay izbegavaju,tako tesko da to prihvate.
Osecam se uzasno usamljeno... |
|






