TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika gayserbian

Biti samo,ono sto jesi.
Idi na vrh
Zasto je to tako tesko.Zasto je mojim prijateljima koje mnogo volim a koji me od skora kada su saznali da sam gay izbegavaju,tako tesko da to prihvate.
Osecam se uzasno usamljeno...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1041 korisnika na forumu :: 14 registrovanih, 1 sakriven i 1026 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: cikadeda, Czrweni, Duck of Death, gost321, Jozo74, kinderpingvin, kybonacci, Petar888, redstar72, Romibrat, sap, spalev, TheDictator, tooooom