TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika bollycao

dilema
Idi na vrh
Da li zena treba da se uda po svaku cenu samo zato sto joj prolazi vreme ili treba da ceka onog pravog pa makar se nikad ne pojavio?
Imam 26 god. i vec me sa svih strana bombraduju pitanjima kad ce udaja, deca i ostalo. A meni je muka od tog pritiska. U vezi sam vec 4 god. ali nisam bas najsigurnija da li zelim s njim da provedem ostatak zivota. Volim ga, ali osecam da nije to to.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1254 korisnika na forumu :: 79 registrovanih, 10 sakrivenih i 1165 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: A.R.Chafee.Jr., alternator, baltazarxx, Betty25, bigvlada, bojcistv, BORUTUS, bpop, Bubimir, Chainsaw, DeerHunter, Desmond, doktor097, Duh sa sekirom, dule10savic, Foxdie, goran.vvv, goxin, Great White, gregorxix, Hans Gajger, Helket, iceburn, igorkozar83, Ikica977, ivan_8282, ivran064, JK, JOntra, konstruktor, Kototamopeva, kreker, Kurgan, kybonacci, leptirleptir, lord sir giga, LostInSpaceandTime, Lotus, M74AB3, Maruti, mačković, Medojed, Mihajlo, Milos1987, mkukoleca, mm1811, mnn2, Moldovan, Natuzzi, nebidrag, nenad81, Niko Bitan, nikolapetkovic, oldusername, opt1, ozzy, Parker, pein, Piani Jazzer, pobeda, probisic, procesor, ruma, Semberija, Smiljkovich, sombrero, Soslan, Srle993, StalniPromatrač, Str2022, The Joker, Tvrtko I, v82, vlahale, Vrač, wolf431, Yekaterinburg, Zrcalo, 79693