TECH deo OPŠTI deo VOJNI forumi

Blog korisnika mallorca

spanska viza-spansko selo-POMOC-
Idi na vrh



Pozdrav svima!Zanima na koji nacin i sa kojim tacno papirima doci do vize.Naravno govorim o turistickoj vizi na mesec dana.Apsolutno nikakve informacije ne daju doticni iz ambasade kada je rec o pozivima upuceni njima.Ok zakazati razgovor ali treba biti upucen za isti ne?!Ja okvirno znam sta treba od papira..nego mene zanimaju konkreti uputi...dakle neko ko poznaje protokol u spanskoj ambasadi i uopste,sta je tu bitno,sta ne...koliko ranije treba predati papire,a za koliko se dobija,ukoliko vas odbiju,da li se moze odmah nakon toga ponovo aplicirati za istu?!..na sta treba obratiti paznju itd..Svi koji su to vec prosli,znaju ili su pred istim problemom evo prostora za to..svaka informacija je dobro dosla!HVALA!

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 2336 korisnika na forumu :: 34 registrovanih, 4 sakrivenih i 2298 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 20624 - dana 04 Apr 2026 04:18

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 6footboy, 9k38, amaterSRB, bojanM84, Bubi, Bubimir, BUDDAR70, cebam, Feller, HogarStrashni, hyla, ivan979, kutija11, Lance Guest, MaksicZoran, mile.ilic75, miodrag, Mzee, nuki1234, PlayerOne, proka89, repac, S2M, sap, Smiljke, smuk, t.e.m.p.l.a.r., tmanda323, tomigun, VekiJ, Veless, Velibor Radoja, Zvonkozvonko, 79693