Blog korisnika mallorca
| spanska viza-spansko selo-POMOC- | |
|---|---|
| 21 Sep 2007 13:15 | Idi na vrh |
Pozdrav svima!Zanima na koji nacin i sa kojim tacno papirima doci do vize.Naravno govorim o turistickoj vizi na mesec dana.Apsolutno nikakve informacije ne daju doticni iz ambasade kada je rec o pozivima upuceni njima.Ok zakazati razgovor ali treba biti upucen za isti ne?!Ja okvirno znam sta treba od papira..nego mene zanimaju konkreti uputi...dakle neko ko poznaje protokol u spanskoj ambasadi i uopste,sta je tu bitno,sta ne...koliko ranije treba predati papire,a za koliko se dobija,ukoliko vas odbiju,da li se moze odmah nakon toga ponovo aplicirati za istu?!..na sta treba obratiti paznju itd..Svi koji su to vec prosli,znaju ili su pred istim problemom evo prostora za to..svaka informacija je dobro dosla!HVALA! |
|






