Blog korisnika djavolce86
| Sta je Djole Balasevic? | |
|---|---|
| 31 Okt 2007 08:48 | Idi na vrh |
| ja se izvinjavam ako ima jos neki topic sa ovakvim sadrzajem,ali ja ga nisam nasao i zato vas molim moderatori da me ne sankcionisete
da li neko voli Djoleta i da li ga slusa?i da li ga slusa? ja ga strasno gotivim covek je kralj nad kraljevima |
|
| da li je moguce prijateljstvo izmedju devojke i momka | |
|---|---|
| 26 Okt 2007 15:23 | Idi na vrh |
| ali da li je moguce pravo iskreno prijateljstvo | |
| kazu da ima vise zena nego muskaraca | |
|---|---|
| 26 Okt 2007 14:21 | Idi na vrh |
| svi pricaju da ima vise zena nego muskaraca
pa gde su sve one mislim mozda je to i tacno ali ja bas i nevidim puno devojaka na ovakvim mestascima dodjite
|
|
| gde naci sexy stwari za dewojcice | |
|---|---|
| 26 Okt 2007 11:45 | Idi na vrh |
| zna li ko gde moze da se nadje neka sexy spawacica za dewojcice | |
| ja sam now i usamljen | |
|---|---|
| 25 Okt 2007 11:59 | Idi na vrh |
| pozdrawce na ljudowe sa owog foruma
ja sam now owde i morao sam da otworim bar nesto posto sam mnogo radoznao |
|







