KAV Update

8

KAV Update

offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

BrackoNe ::KAV distributer ::Ako te dobro razumem, pokusavas da kazes da problem sa apdejtom i nije bio neki veliki problem za dobro funkcionisanje KAV-a? Very Happy
Ne samo za KAV nego za bilo koji AV program, ali ako se tako nastavi sa KAV-om da sve češće puca, možete se pozdraviti sa korisnicima...


Naravno, to je logican zakljucak za svaki proizvod.
Ipak, trenutno bi se vise brinuo da nam je detekcija manja, nego da ce se u buducnosti mozda serveri gusiti vise ili manje.
Svakom softveru moze da krene lose, jedino sto je sad jasno ko je lider - ostali jedva docekaju i najmanje stucanje...veruj mi da kod vecine drugih se ovo ne bi ni postavilo na ovako visok nivo diskusije - od KAV-a se ocekuje max i onda je i malo zagusenje servera problem...kad vec nema drugog Very Happy



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ne bih se složio sa tobom ovaj put...
Ako je ovo mala stvar sa zagušenjem servera, šta je onda velika?
Šta misliš zašto je YAHOO izgubio trku sa GOOGLE-om u traženju svetske mreže? Sigurno nije zato što je imao sve strane, nego zato što su ga svi jahali, nisu obezbedili dobre servere, i sada možeš sa ovog foruma da na prste nabrojiš ko još koristi YAHOO za traženje, svi idu na GOOGLE, a baška što će sada da izgubi trku i u mailovima...



offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

BrackoNe ::Ne bih se složio sa tobom ovaj put...
Ako je ovo mala stvar sa zagušenjem servera, šta je onda velika?
Šta misliš zašto je YAHOO izgubio trku sa GOOGLE-om u traženju svetske mreže? Sigurno nije zato što je imao sve strane, nego zato što su ga svi jahali, nisu obezbedili dobre servere, i sada možeš sa ovog foruma da na prste nabrojiš ko još koristi YAHOO za traženje, svi idu na GOOGLE, a baška što će sada da izgubi trku i u mailovima...


Nisi me razumeo - slozili smo se. Logicno je da ako serveri stalno budu zaguseni, izgubice se korisnici...samo sto mislim da tako nesto KL-u ne moze cesto da se desi.
Ponavljam, moze da se desi, ali ne cesto Smile

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ok, nama se još nije desilo, što ne znači da neće...
Ajd da pustimo i druge da pričaju Wink

offline
  • SINGI
  • Pridružio: 22 Avg 2003
  • Poruke: 787
  • Gde živiš: Beograd

BrackoNe ::Ok, nama se još nije desilo, što ne znači da neće...
Ajd da pustimo i druge da pričaju Wink


dogovoreno Smile

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Malo preteruješ i preuveličavaš priču BračkoNe, očigledno je likovanje jednoj trivijalnoj stvari kao update koji nije radio jedan dan a razlog isticanje svog AV-a. KAV nije pukao a update jeste, napravi razliku.
Ja mu ovde dođem kao jedini koji ništa ne prodaje a zalažem se za proizvod koji mi iskustveno govori da je dobar.

Sudiš o AV kojem je pukao update na jedan dan i to stavljaš u gro plan i mašeš sa tim kao da se desila ne znam kakva katastrofa. Ne ide u prilog nikako i ja to osuđujem al činjenica je da to i nije bio neki veliki problem dok ti napravi toliku halabuku oko ničega.

Da se usredsredimo na samu efikasnost AV-a ono za šta i služi, mani me brzine skeniranja ako on pri tome propusti dosta stvari, nekom je primarno da mu AV skenira brzo Shocked, nekom da ima jaku revolucionarnu heuristiku, nekima pak da update traje kratko a ja ipak volim da služi osnovnoj svrsi da sam bezbedniji na netu.

@Marko
Da ja sam fan KAV ne iz materijalnih pobuda već iskustvenih.
I ja rađe volim mrtvo tele, mada to i nije tako sporo kao što ga ti predstavi, nego da mi na vrlo očiglednom testu koji je dostupan na ovom forumu jedan NOD32 propusti 50-tak virusa.
Ti si KAV pobrkao sa Nortonom. Smile

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

GoranK ::Sudiš o AV kojem je pukao update na jedan dan i to stavljaš u gro plan i mašeš sa tim kao da se desila ne znam kakva katastrofa. Ne ide u prilog nikako i ja to osuđujem al činjenica je da to i nije bio neki veliki problem dok ti napravi toliku halabuku oko ničega.

E yebi ga, hteo sam da ćutim, ali ništa...
Ti kažeš da je to ništa?!
Pa u 4MB, ili koliki vam je bio update znaš li koliko prepravki stane i koliko definicija?!
Pa to se radi na nekoliko hiljada, a u bazi je nešto gadno zayebano, ako je po rečima kav distributera samo baza bila u pitanju?

Nama kada stigne 6, nama stigne ceo program, a i nemamo problem sa istim...

Dopuna: 01 Feb 2005 13:51

BTW. ajd da se nađemo svi na full verziji ZA, on u sebi ima i AV Laughing

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Vidi onaj ko nije mogao da uradi "update" za KAV on nije ni sjebao bazu kapito, jedino oni malo napredniji koji su pokušali da to urade su možda nešto sjebali mada kolko vidim niko se nije preterano žalio.

Pričaš kao da se ovo dešava stalno, valjda samo za to i možeš da se uhvatiš jer mana drugih nema. Smile

Ako zanemarimo ovo jedno blokiranje voleo bih da vidim kako AVG reaguje na onu bazu virusa koju smo dali da se testira i da okačiš ovde screenshot mada je to prilično stara baza.

offline
  • Pridružio: 25 Jul 2003
  • Poruke: 1829
  • Gde živiš: Stara Pazova

Ali kod AVG-a nemoš ni za jednu Wink
BTW. Evo sada skreniram računar AVG-om, skinuću update za KAV i sa njim ću pa ću rez da objavim...
PRI NORMALNOM KORIŠĆENJU

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

Jao pa ti komentarišeš a nisi ni probao konkurenciju. Very HappyVery Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1237 korisnika na forumu :: 56 registrovanih, 10 sakrivenih i 1171 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 357magnum, A.R.Chafee.Jr., ajo baba, amaterSRB, Apok, armor, Atomski čoban, bladesu, bojank, Brana01, cinoeye, darcaud, djboj, Dorcolac, dragoljub11987, Futurama, goxin, Istman, Ivan Campo, JimmyNapoli, Kaplar2, Karla, kolle.the.kid, Kubovac, Lieutenant, Marko Marković, Metanoja, mgolub, milenko crazy north, milimoj, Milos ZA, moldway, Nemanja.M, ozzy, panzerwaffe, raketaš, raso7, Regrut Boskica, royst33, ruger357, sombrero, SR-3m, Srki94, Srle993, stalja, suton, Tragač, VP6919, wolf431, wolverined4, Wrangler, zdrebac, Živković, Žrnov, žeks62, 1107