Problem sa *.ps fajlovima

Problem sa *.ps fajlovima

offline
  • Pridružio: 02 Okt 2003
  • Poruke: 45

Pozdrav svima,
Da li postoji program (a da nije Photoshop ili Illustrator, programi otvaraju jednu stranu, a i blokiraju mi sistem) za otvaranje *.ps fajlova? Pokusao sam sa Wordom, ali sam dobio "djubre" na 1996 stranica! Surprised



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 04 Sep 2003
  • Poruke: 24135
  • Gde živiš: Wien

GhostScript



offline
  • Pridružio: 21 Avg 2003
  • Poruke: 59
  • Gde živiš: ispred monitora

Acrobat distiler .ps konvertuje u .pdf
mada su fontovi malo kockasti.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 342

jeste stvarno bilo mi u options ukljuceno da mi bannere iskljucuje, tj. blocking by image size!!

offline
  • Goran 
  • Prof.Mr.Dr.Sci. Traumatologije
  • Pridružio: 05 Maj 2003
  • Poruke: 9977
  • Gde živiš: Singidunum

@nenad
Ovaj odgovor pripada temi u kojoj imaš problem sa Banerima "IE 6.0 ne vidim reklame (Banere)", ne bi bilo loše da ga tamo i prebaciš. Smile

offline
  • Pridružio: 18 Jun 2003
  • Poruke: 133
  • Gde živiš: Novi Sad

ima, besplatan, opensource, stabilan:
zove se LINUX Wink Wink Wink

salim, jako je cudno:
pod windowsom za obican pregled ps fajlova
treba ti svakakva skupa skalamerija
(a adobe prvenstveno radi win32 i mac softver),
dok pod linuxom svaka distribicija ima
besplatan ghostscript i jos gomilu alatkica
na istu temu...

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 926 korisnika na forumu :: 38 registrovanih, 9 sakrivenih i 879 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: _Petar, A.R.Chafee.Jr., airsuba, babaroga, bojank, ccoogg123, FileFinder, FOX, HogarStrashni, JOntra, Krvava Devetka, Kvazar, kybonacci, ladro, lord sir giga, Luka Blažević, MB120mm, milanovic, milenko crazy north, Milos ZA, Milos82, MilosKop, Misirac, Motocar, nuke92, pein, pera bager, procesor, raptorsi, Ripanjac, Sirius, sovanova95, Srle993, stegonosa, Stoilkovic, tubular, VitezKoja, |_MeD_|