Goodyear liga 2005/2006

3

Goodyear liga 2005/2006

Ko ce osvojiti Goodyear ligu?

  • Hemofarm
    10% [4]
  • Olimpija
    0% [0]
  • Partizan
    15% [6]
  • Cibona
    2% [1]
  • Crvena Zvezda
    60% [23]
  • FMP Zeleznik
    2% [1]
  • Zadar
    0% [0]
  • Bosna
    7% [3]
  • Klub nije na listi
    0% [0]
  • Ukupno glasova : 38
offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Slažem se sa tobom da se Bosna pojačala za ovu sezonu, prošlu sam ih gledao u GY i u Super ligi BiH protiv Leotara, sada su stvarno daleko jači nego prošle godine.

Govorimo o tome da su najjači timovi GY iz SCG odnosno da bi kvalitet te lige opao da oni ne učestvuju, a da bi porastao kvalitet lige SCG. Odnosno oštćena je naša liga ne igranjem klubova koji igraju GY. Naravno u GY ligi ima i onih timova koji su kvalitetom slabiji od timova iz SCG koji ne igraju GY. Dakle, na gubitku je naša košarka, jr mladi igrači iz Srbije nemaju dovoljno jakih utakmica.



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 67
  • Gde živiš: Novi Beograd

Bosna

Posto toliko volis Bosnu evo ispravljam se! A ti meni kazi da li ja gresim?



offline
  • Pridružio: 07 Sep 2005
  • Poruke: 57
  • Gde živiš: Sarajevo

Ne naravno,ne grjesis,mislim da imete najace ekipe u guma ligi sto sam vec i rekao.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Cardak, ni na nebu ni na zemlji

Dobro si primjetio Bosna je u prosloj sezoni imala drugu u Evropi posjecenost u dvorani, skrecem paznju na Siroki kupili su 5-6 igraca strasnih izdvajam Sesara bice svega ali prednost Bosni zbog domaceg parketa azmosfera je odlicna, proslu sezonu samo je Hemofarm odnio bodove iz Sarajeva

offline
  • Bojan  Male
  • Prijatelj foruma
  • Pridružio: 13 Nov 2003
  • Poruke: 11059
  • Gde živiš: Novi Sad

Ljudi, jel vi kontate koje ekipe pune hale?
Nemojte se zavaraveti da je to samo do domace ekipe, jer publika sigurno ne dolazi gledati samo domacine vec protivnike. Mislite o tome.

offline
  • Pridružio: 07 Sep 2005
  • Poruke: 57
  • Gde živiš: Sarajevo

Pa naravno da dolaze zbog velikih ekipa ali takodje i da pomognu Bosni da se vrati u vrh kosarke jel ona to zasluzuje svojom tradicijom.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Cardak, ni na nebu ni na zemlji

U Sarajevu je puna dvorana i kao igra Helios Domzale, i Trebinje, i Sloboda Tuzla i Zvezda i Cibona, nebitno znaci !!!

offline
  • Pridružio: 25 Maj 2005
  • Poruke: 67
  • Gde živiš: Novi Beograd

Sirokom zelim sve najbolje sa Sesarom :-), ako se govori o njemu kao o igracu od njega nikad , ali ponavljam nikad, nece biti nista samo problemi.

offline
  • Pridružio: 20 Jun 2005
  • Poruke: 274
  • Gde živiš: Cardak, ni na nebu ni na zemlji

Toliko o Sesaru juce, Siroki tuko Partizan 25 razlike, Sesar ubacio 24 (usput jos Josko Vranković ubacio 27, a covjek ima 40 godina)

offline
  • Pridružio: 20 Dec 2004
  • Poruke: 2887
  • Gde živiš: Na Balkanu

Sad sam odgledao Zvezda - Cibona (70:62). Još ima padova u igri Zvezde, ali napreduju u odnosu na prve utakmice, biće to dobra ekipa.

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 826 korisnika na forumu :: 5 registrovanih, 1 sakriven i 820 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: Koridor, MilosKop, opt1, Sumadija34, zziko