Counter Strike

11

Counter Strike

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

da, ali postoje neke igraonice koje dozvoljavalju sifre, a i kada deca dodju pa pocnu da igraju pa kazu:"ajde ukljuci gravitaciju" to je isto jedna vrsta sifri, ali ne bas zlocestih....



Registruj se da bi učestvovao u diskusiji. Registrovanim korisnicima se NE prikazuju reklame unutar poruka.
offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Sifre koriste samo oni koji ne znaju da igraju.Ja imam samo 13 godina i sigurno sam najmladji na sajtu ali ih razbijam u Counter.Nikad ne koristim sifre i osvojio sam na Counter Strike turnirima 2 druga i jedno trece mesto.Ja ne znam zasto neko igra Counter ako koristi sifre.



offline
  • Puky  Male
  • Scottish rebel
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5815
  • Gde živiš: u Zmajevom gnjezdu

Jako jaaaako retko koristim sifre u bilo kojoj igrici.
Ne znam u cemu je onda poenta koristiti sifre. OK, los si i gubis. Zar to ne treba da ti da podstrek da onda jos vise (na zalost) vremena trosis za kompom dok se ne usavrsis ???

U cemu je onda fora ako ces koristiti sifre ???
Zar i u stvarnom zivotu postoje sifre da ti bude lakse ili da ti kola idu brze a ti budes bessmrtan ???

offline
  • Pridružio: 26 Apr 2003
  • Poruke: 1947
  • Gde živiš: Srbija

[/quote]da, ali postoje neke igraonice koje dozvoljavalju sifre, a i kada deca dodju pa pocnu da igraju pa kazu:"ajde ukljuci gravitaciju" to je isto jedna vrsta sifri, ali ne bas zlocestih....[quote]
Ni jedna od onih u kojima se igraju turniri ne dozvoljava...

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Totalno si u pravu Serbian.Nije fora igrati sa cheatovima nego dobro igrati Counter.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

Vlada ::Sifre koriste samo oni koji ne znaju da igraju.Ja imam samo 13 godina i sigurno sam najmladji na sajtu ali ih razbijam u Counter.Nikad ne koristim sifre i osvojio sam na Counter Strike turnirima 2 druga i jedno trece mesto.Ja ne znam zasto neko igra Counter ako koristi sifre.

ko jos poklanja drugove:DVery HappyVery Happy? salim se....

sada jos ja ispao kao da koristim sifre, ali svi ste vi upravu... video sam u nekim igraonicama kako neki klinci igraju GTA ViceCity sa skoro svim mogucim siframa i jos pita mene:"a sto ne ukucas sifre za oruzja?" mislim svasta...

offline
  • Vlada 
  • Elitni građanin
  • Pridružio: 07 Jul 2003
  • Poruke: 1544
  • Gde živiš: Vranje

Snoop niko za tebe ne kaze da nisi u pravu,ali ponekad je dobro igrati GTA sa siframa.Priznaj.

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

igrao sam jako malo, ali obican GTA sa siframa i nije lose, ali opet....

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 5001
  • Gde živiš: Beograd

Vlada ::Snoop niko za tebe ne kaze da nisi u pravu,ali ponekad je dobro igrati GTA sa siframa.Priznaj.

ne mogu da se slozim sa tobom jer mene uopste ne privlaci da igram sa siframa u pocetku zelim da vidim kako se razvija prica te stoga da prelazim sto vise misija a kad sam zavrsio sve misije i dobio sva ona oruzja kod kuce uopste mi nisu potrebne sifre, uzmem tenk kad god mi treba i terorisem grad

sifre su zle ne treba ih koristiti Smile

offline
  • Pridružio: 18 Apr 2003
  • Poruke: 8134
  • Gde živiš: U kesici gumenih bombona...

da kontrolisu ljude Very HappyVery Happy Twisted Evil nisam hteo da se ovako nasmejem sifra me navela Very Happy

Ko je trenutno na forumu
 

Ukupno su 1193 korisnika na forumu :: 35 registrovanih, 6 sakrivenih i 1152 gosta   ::   [ Administrator ] [ Supermoderator ] [ Moderator ] :: Detaljnije

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 3466 - dana 01 Jun 2021 17:07

Korisnici koji su trenutno na forumu:
Korisnici trenutno na forumu: 5.56, A.R.Chafee.Jr., airsuba, Andrija357, Apok, bojank, bufanje, djboj, Duh sa sekirom, flash12, galerija, hatman, hologram, jackreacher011011, jaeger, Leonov, ljuba, Mcdado, mercedesamg, Mercury, Milos82, milutin134, Mlav, mnn2, MrNo, ozzy, procesor, Sirius, StepskiVuk, TheBeastOfMG, Trpe Grozni, vladaa012, zbazin, ZetaMan, |_MeD_|